На розвиток громадської ініціативи

Новости, Общество

  24 Мар , 2011

У наш час громадські організації відіграють важливу роль у житті суспільства. Вони об’єднують активних людей, які не сидять, склавши руки, а разом знаходять вирішення своїх проблем. Проте в більшості випадків недостатній рівень довіри до їх діяльності, відсутність професіоналізму не дозволяють подібним організаціям досягти поставленої мети. Саме для них Миколаївським міським фондом «ЛАСКА «Сприяння економічним і соціальним реформам» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і був створений проект «Школа розвитку громад Миколаївщини». У ньому взяли участь 25 представників районних та сільських громадських організацій нашої області.

Ознайомитися з діяльністю даного проекту та поспілкуватися зі студентами школи мали змогу учасники прес-конференції, яка відбулася 21 березня у приміщенні Центральної міської бібіліотеки ім. М.Л. Кропивницького. Її організували директор міського фонду «ЛАСКА», керівник проекту Людмила Руденко-Кардаш, експерт Волинського ресурсного центру Василь Кашевський та директор бібіліотеки Тетяна Тверда.

Навчання у школі розвитку громад відбуватиметься за чотирма модулями, які тісно пов’язані між собою. На першому етапі студенти опанують стратегічне планування у межах громади, після цього вони навчаться створювати власні проекти та впроваджувати їх у дію, самостійно проводити моніторинг та оцінку. Завершить роботу школи підсумкова конференція. Проте теорія нічого не варта без практики. Тож наприкінці кожного модуля студенти отримають домашнє завдання. Щодо проблем, над якими вони працюватимуть, то це, перш за все, економічний та соціальний розвиток громади.

Дуже добре, що існують люди, які мають спільні інтереси та одну мету – змінити на краще не лише своє життя, а й життя інших. І зовсім неважливо, хто вони за фахом, або яке місце займають у суспільстві. Головне – те, що вони вірять у власні сили та цілеспрямовано йдуть до своєї мети.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ