Подарунки ветеранам від депутата

Новости

  29 Мар , 2011

Снігурівщина урочисто відзначила свій черговий день визволення від фашистських загарбників. Не так уже й багато лишилося в живих свідків визвольної весни 1944 року. Та й самих учасників бойових дій дедалі, на жаль, меншає… Безумовно, що ці люди, на долю яких випали страшні роки великого горя, постійно заслуговують на повагу і шану.

Голова районної ветеранської організації В.А. Назаров розповів про приємну подію. На святкування до снігурівчан приїхав депутат обласної ради від Партії регіонів Ф.В. Ольшевський. Він разом з усіма учасниками поклав квіти до меморіалу загиблим снігурівчанам, спілкувався з цими мужніми і відважними людьми, цікавився їхніми проблемами і від щирого серця дякував за врятований мир. Гість приїхав не з пустими руками, а з добротними подарунками. У присутності широкої спільноти депутат-регіонал вручив їх фронтовикам Івану Федоровичу Ткаченку, Василю Аксентійовичу Назарову, Василю Дмитровичу Гуцулі, Олександру Михайловичу Нечаєву та Олексію Опанасовичу Галагазу, які були присутні на урочистому засіданні. Подарунки також було вручено за дорученням народного обранця всім іншим учасникам бойових дій, що проживають у районі.

Наші земляки вже знають Фелікса Вікторовича Ольшевського як мецената. Свого часу він побував у Червонодолинській школі і подарував дітям чудовий набір спортивного інвентарю.
Таким людям за їх благородні вчинки завжди говорять слова вдячності.

Анатолій ЗАЄЦЬ

НА ЗНІМКАХ: депутат Ф.В. Ольшевський і голова райдержадміністрації С.В. Бунчук вітають ветерана І.Ф. Ткаченка; під час покладання квітів.
Фото автора

Снігурівський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ