«Турботі» продовжили термін

Официально

  24 Мар , 2011

Більше тридцяти питань розглянули члени постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку під головуванням Віктора ВІДЯПІНА. У роботі також взяла участь заступник голови обласної ради Олена СИМОНЕНКО.

На засіданні комісії розглянули питання про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» до 2015 року (нагадаємо, що така програма вже функціонувала в області, але її дія закінчилася у 2010 році) та внесення змін до обласної Програми «Безбар’єрна Миколаївщина».

Стосовно першої з них начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс зазначила, що на заплановані протягом п’яти років заходи передбачається витратити 4,7 млрд. грн., з яких левова частка – 4,6 млрд. грн. – це кошти державного бюджету. Програмою передбачено насамперед своєчасне нарахування і виплату субсидій, усіх видів державних допомог ветеранам війни, інвалідам, особам, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, людям похилого віку та іншим категоріям населення; проведення планомірного обстеження умов проживання цих категорій населення з метою їх покращення; надання фінансової допомоги центрам соціального обслуговування для забезпечення соцпослугами громадян; систематичне проведення благодійних акцій з метою залучення спонсорських коштів; забезпечення фінансової підтримки ветеранських та інших громадських організацій та ряд інших напрямків. Окремо в програмі значиться створення обласного центру адаптації для осіб, звільнених з місць позбавлення волі, а також створення Миколаївського міського центру реінтеграції для бездомних жінок.

Програму «Безбар’єрна Миколаївщина», за словами Ольги Сивопляс, планується доповнити пунктом про створення умов для вільного доступу до інформації людей з обмеженими фізичними можливостями. Задля цього планується забезпечити сурдоперекладом миколаївські телеканали, зокрема на обласному телебаченні краєзнавчу передачу «Я тут живу», культурно-мистецьку «Сузір’я Миколаївщини» та дитячу «Країна Читалія».

Члени постійної комісії ухвалили ряд питань щодо передачі майна, в тому числі комплексу будівель по вулиці Чкалова, 93, на баланс міста, а також окремо розташованого корпусу гінекологічного відділення міського пологового будинку № 3 з комунальної власності міста Миколаєва у комунальну власність області.

На розгляд сесії були винесені й питання про зміни у складах членів журі на щорічних конкурсах з відзначення працівників галузі культури, охорони здоров’я, освіти. Дані зміни, зауважили депутати, пов’язані насамперед зі зміною депутатського складу обласної ради.

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ