Наша не остання вершина…

Новости, Общество

  28 Апр , 2011

Я эти горы в телевизоре видал…
Ю. Визбор

Весна… Перші проміння сонечка пробудили від зимової сплячки не тільки природу, а й групу студентів факультету економіки МНУ ім. В.О. Сухомлинського. Як справжні романтики ми відправились за новими враженнями, до ще незвіданого нами прекрасного куточка України – Криму, що притягує до себе багатьох іноземних туристів.

Утамувати нашу жагу до пригод допомогла давня співпраця заступника декана нашого факультету Олени Вікторівни Гаврилової з Миколаївською обласною дитячою громадською організацією «Миколаївська спілка скаутів». Скаут-лідер Євген Семенков запропонував нам неординарний маршрут, в якому переплелись доба Середньовіччя, Кримського ханства, російсько-турецьких війн та Великої Вітчизняної війни з урбаністичним сьогоденням.

На жаль, сучасні «нормальні» студенти проводять час, сидячи за комп’ютером, спілкуючись у соціальних мережах, втрачаючи можливість живого спілкування між собою та з природою. Опинившись за межами метушливого міста, ми потрапили в незвичне для нас середовище, де з часом відчули себе невід’ємною частинкою природи. У цій подорожі ми зрозуміли, що стали четвертим важливим елементом у сплетінні стихій: цілющого повітря Криму, кремезних гір, моря та палких студентських сердець! Ми мали можливість піднятись на невеличку, порівняно із сусідніми, вершину Аюдаг (567 м над рівнем моря), яка, однак, здавалася нам справжнім Еверестом. Сподіваюсь, що це була перша, але далеко не остання підкорена нами вершина… Приємним сюрпризом стало те, що сильна половина нашої групи не дарувала нам букети зрізаних квітів, знищуючи неповторну природу Криму, а від усього серця презентувала цілу поляну пролісків… Враження від такого подарунка залишаться на все життя.

Подорож згуртувала нашу групу і допомогла зрозуміти, що трава за чужим городом не завжди краща. Україна гарна!
Мандруйте та переконайтесь у цьому і ви.

Катерина СИПЛИВЧАК, студентка факультету економіки МНУ ім. В.О. Сухомлинського

Сообщение:

*

НОВОСТИ