Сільська спартакіада набирає ходу

Новости, Спорт

  9 Апр , 2011

Тривають обласні сільські спортивні ігри. Минулої суботи у с. Степове Миколаївського району відбулися фінальні змагання з волейболу серед жінок.

Чотири команди розіграли медалі та пункти в загальному заліку сільської спартакіади-2011. Перше місце здобули волейболістки Арбузинщини, їм і дістався кубок. На наступних місцях – команди Миколаївського, Жовтневого та Веселинівського районів. Медалі та грамоти сільським спортсменкам вручили голова обласної організації ФСТ «Колос», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Борухов та керівник місцевого сільгосппідприємства, депутат обласної ради Володимир Погорєлов.

А у Миколаєві, у приміщенні обласного шахового клубу, пройшов шаховий фінал. Беззаперечним переможцем турніру стала команда Вознесенщини, за яку виступають відомі брати Олександр і Микола Бортники. Слідом за ними фінішувала команда Миколаївського району, «бронзу» здобули представники Арбузинського району. А замкнули чільний квартет любителі стародавньої гри з Веселинівщини.

Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ