Із трепетом та вдячністю

Новости

  7 мая , 2011

Напередодні великого Дня Перемоги зустріч представників влади з ветеранами війни вже давно стала доброю традицією. Щороку керівництво міста та області вшановує героїв, які проливали свою кров у боях за нашу свободу.

У четвер, 5 травня, заступники голови облдержадміністрації Віталій Травянко та В’ячеслав Рукоманов, перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, заступники міського голови (перший заступник Юрій Андрієнко) та Маргарита Сапожнікова, секретар міської ради Володимир Коренюгін, начальник управління охорони здоров’я ОДА Світлана Хотіна та голова обласної організації ветеранів Олександр Момотенко відвідали Миколаївський госпіталь ветеранів та інвалідів війни. Вони не оминули жодного ветерана, особисто привітали кожного, зігрівши теплим словом та увагою. Крім того, пацієнти госпіталю отримали від представників влади п’ять міні-холодильників, сік, квіти та святкові листівки.

У свою чергу, заступник начальника госпіталю Тамара Судакова подякувала гостям за візит та допомогу в забезпеченні належних умов для лікування ветеранів. Також вона повідомила, що сьогодні в області проживає близько 48 тисяч ветеранів, із них 2,5 тисячі – інваліди Великої Вітчизняної війни. Щорічно у медичному закладі проходять лікування близько 5,5 тисячі ветеранів. Ніколи не залишається осторонь і обласна та місцева влада. Лише в минулому році госпіталь ветеранів та інвалідів війни отримав нове медичне обладнання на суму більше ніж 800 тис. грн.

Цього року наша країна відзначає 66-й День Перемоги над фашистськими загарбниками. Ця цифра вже вкотре нагадує нам про страхіття Великої Вітчизняної війни, про тих героїв, які загинули в боях, наказує оберігати безцінний мир та спокій на землі. І нехай ця жахлива війна більше ніколи не увірветься у наше життя, а слава та пам’ять про відважних героїв житиме вічно. Зі святом вас, дорогі ветерани!

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ