На Миколаївщині обирали кращого мовознавця

Культура, Новости

  26 мая , 2011

18, 19 та 20 травня на базі Миколаївського коледжу культури і мистецтв обирали кращого знавця української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Протягом цих днів за це звання змагались 26 студентів з усіх регіонів України(окрім Рівненської області). Для Миколаївщини це була дуже відповідальна та престижна місія, адже ми приймали ІІІ етап І Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, яка проводилась  відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2010/2011 навчального року» за участю Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Всеукраїнської спілки голів обласних методичних об’єднань філологічних дисциплін вищих навчальних закладів  І-ІІ рівнів акредитації та Миколаївського коледжу культури і мистецтв. Основна мета олімпіади – сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед студентської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу.

У рамках олімпіади наше місто відвідали поважні гості: голова Всеукраїнської спілки  голів обласних методичних об’єднань філологічних дисциплін вищих навчальних зак- ладів  І-ІІ рівнів акредитації Т. М. Антонюк, начальник відділу змісту і технологій навчання молодших спеціалістів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Л.О. Котоловець, головний спеціаліст сектора підготовки молодших спеціалістів департаменту вищої освіти  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України В.Г. Вихор.

Нелегке завдання було в оргкомітету від коледжу культури, який очолили директор коледжу, заслужений працівник культури України  В. Соловйов та голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін коледжу, голова обласного методичного об’єднання викладачів філологічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Миколаївської області Н. Ковальчук. Аби у конкурсантів залишились приємні враження від Миколаїва, організатори підготували для них цікаву розважальну програму. Окремі слова вдячності конкурсанти висловлюють директору Миколаївського зоопарку, заслуженому працівнику культури України  В.М. Топчому, директору Миколаївського обласного краєзнавчого музею В.А. Михайлову, директору Миколаївського обласного художнього музею ім. В. Верещагіна, заслуженому працівнику культури України С.М. Рослякову, викладачу-методисту Миколаївського коледжу культури і мистецтв О.О. Царельник за незабутні і цікаві розповіді про історію, культуру нашого краю. Дуже допомогла директор Миколаївського обласного Будинку художньої творчості Л.В. Щукіна, яка надала актову залу для підбиття підсумків та проведення концертної програми кращих творчих колективів коледжу культури, підготовленої викладачами Л.В. Гупало, С.В. Мициком та Н.В. Зуєвою.

Непросто було обрати переможців серед найкращих студентів-мовознавців, але команда досвідчених викладачів-філологів на чолі з головою журі доктором педагогічних наук, доцентом МНУ імені В. Сухомлинського  Л.І. Фалько визначила призові місця. На жаль, Миколаївщина не стала переможцем, але ми перемогли організацією олімпіади, незабутніми враженнями, приємними спогадами, які залишились в учасників змагань.
 
Сергій МИЦИК,
заступник директора Миколаївського коледжу культури і мистецтв

Сообщение:

*

НОВОСТИ