Надали допомогу ветеранам війни

Новости, Общество

  17 мая , 2011

Миколаївський обласний благодійний фонд соціальної допомоги малозабезпеченим до свята доблесті та слави – Дня Перемоги провів благодійну акцію, основною метою якої було надання допомоги ветеранам війни на лікування, придбання ліків, на вирішення їх життєвих та соціальних потреб.

В акції взяли участь 60 колективів підприємств, організацій, комерційних фірм та приватних підприємців, які надали Фонду благодійну допомогу грошима, продуктами харчування, одягом та іншими товарами повсякденного вжитку. Це дозволило надати ветеранам війни необхідну допомогу, в першу чергу тим, хто її потребує найбільше. За клопотанням районних управлінь праці та соціального захисту населення, міського територіального центру по наданню соціальних послуг 41 учасник бойових дій, інваліди війни отримали грошову допомогу на лікування та життєві потреби. Вісім ветеранів війни отримали допомогу необхідними ліками, 42 ветерани – продовольчі набори (мука, макаронні вироби, сік, ковбаса, цукерки, печиво, чудові десерти «Лакталіса» та, звичайно, «фронтові»).

Спільно з благодійним фондом «Нове життя» в піцерії «Пілігрім» напередодні свята Перемоги для ветеранів війни був проведений благодійний обід. Учасників благодійного обіду (40 чол.) вітали святковою концертною програмою малолітні вихованці благодійного фонду «Нове життя» (директор Т.А. Мельник). Смачно та ситно пообідав, учасники благодійного заходу отримали від Обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим великі продовольчі набори.

Районні управління праці та соціального захисту населення отримали у Фонді одяг, у т. ч. новий, який надано ветеранам війни.
На цьому акція допомоги ветеранам війни не закінчується. Фонд протягом року буде надавати допомогу ветеранам війни, які її потребуватимуть

Цю допомогу Фонд зміг надати завдяки підтримці підприємств та організацій і в першу чергу – ВТФ «Велам», ТОВ «Сандора», ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв», СМП ДП «Октябрськ», ВАТ «Жилпромбуд-8», ТОВ «Термінал Укрхарчосбутсировина», ТОВ «Біологічні технології», «Миколаївоблтеплоенерго», «Регіональна торгово-промислова палата», ТОВ «Пролайн», ДП «Цвєтмет» та багато, багато інших
Велике Вам спасибі від ветеранів війни за допомогу та підтримку!

А.Г. ПУГАЧЕНКО, виконавчий директор Фонду

Сообщение:

*

НОВОСТИ