Роками пам’яті не стерти

Новости

  7 мая , 2011

У п’ятницю, 6 травня, у приміщенні обласної ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Перемоги. Дата, що навіки закарбувалася в пам’яті мільйонів українців, не може залишатися непоміченою.

Цього дня разом зібралися ветерани, активісти ветеранського руху та всі, кого не оминула безжалісна війна з фашизмом. Розділити з ними радість перемоги та нестерний біль від втрати рідних та близьких прийшли керівники області.

Напочатку наших героїв привітав перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко. Під час виступу він наголосив, що Миколаївська область – одна з небагатьох областей України, яка приділяє ветеранам війни велику увагу. Тільки в цьому році було виділено більше 12,5 млн. грн. для виплати їм одноразової допомоги. Не забуває влада й про тих, хто віддав своє життя заради мирного неба над нами. У 2010 році за підтримки депутатів обласної ради були виділені кошти на реконструкцію Кургану Слави в м. Нова Одеса. Найближчим часом також планується вирішити питання, пов’язане з реставрацією меморіального комплексу в с. Ковалівка Миколаївського району. «Жоден народ не матиме майбутнього, якщо не пам’ятатиме та не шануватиме свого минулого», – додав Геннадій Борисович.

Долучився до поздоровлень і перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко. Він розповів про комплексну програму «Турбота». У рамках цієї програми минулого року для підтримки Миколаївського госпіталю ветеранів та інвалідів війни було виділено 18,3 млн. грн., цього – 18,7 млн. грн. Наостанок Володимир Валентинович побажав ветеранам міцного здоров’я та довгих років життя.
Закінчилася урочиста частина нагородженням ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій та активістів подяками облдержадміністрації та обласної ради.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ