Новому Бугу – 179!

Новости

  9 Июн , 2011


Минулих вихідних свій 179-й день народження відзначило чудове містечко, районний центр Миколаївської області – Новий Буг.

Власне, святкування Дня міста розпочалося ще у п’ятницю. У районному Будинку культури відбулася урочиста сесія Новобузької міської ради, під час якої було вшановано найбільш поважаних мешканців міста, а також відзначено переможців конкурсів, котрі запровадила до пам’ятної дати міськрада.

Суботній же день було віддано на поталу молоді. На стадіоні «Колос» юне покоління новобужан виявляло здібності у катанні на роликах та скейтбордах, а згодом головну спортивну арену району «окупували» прихильники ритмічних танців, організувавши власний «Майдан’s». Свої команди презентували загальноосвітні школи Нового Бугу, педагогічний і аграрний коледжі.

Чимало різноманітних заходів, на будь-який смак і вік, увібрав у себе недільний день. Зокрема, це розважальна програма для дітей, відкриття спортивних майданчиків у дитячому містечку «Країна Чудес», виставка учасників фотоконкурсів «Молоде обличчя міста» і «Місто і моя сім’я», експозиції народних умільців та художників, виставки тварин і квітів. А ввечері на стадіоні «Колос» відбувся святковий концерт професійних та аматорських колективів м. Миколаєва. Після закінчення на всіх чекав святковий салют.

Разом із новобужанами День народження їхнього улюбленого міста розділили голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Сербін, голова районної ради Валентина Терзієва, Новобузький міський голова Володимир Ночовський, а серед почесних гостей були начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, керівник фракції Партії регіонів в обласній раді Микола Жук та депутат обласної ради Фелікс Ольшевський.

Влас. інформ.
НА 1-МУ ЗНІМКУ: вітає Микола Жук.

Сообщение:

*

НОВОСТИ