Олімпійський день бігу на Миколаївщині

Новости

  21 Июн , 2011

Олімпійський спорт – унікальне явище в історії людства, яке є яскравим прикладом співпраці в ім’я гармонійного розвитку людини та зміцнення взаємопорозуміння між народами та державами.

З 18 по 26 червня по всій Україні в рамках Олімпійського тижня проходитимуть різноманітні спортивно-масові та культурно-розважальні заходи. Першим етапом стало святкування 18 червня Олімпійського дня бігу, до якого долучилося і наше місто. Метою свята є популяризація фізичної культури, залучення людей, незалежно від віку та стану здоров’я, до занять спортом.

Цього дня біля меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ф. Ольшанського зібралося ледь не все місто. У відкритті свята взяли участь голова обласної ради Ігор Дятлов, міський голова Володимир Чайка, начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, депутат обласної ради Микола Жук, начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Олександр Садовський.

Випробувати свої сили мали можливість всі охочі. До спортивного свята долучилися більше тисячі осіб. Зважаючи на таке розмаїття учасників, організаторами заходу було передбачено вісім забігів. Першими стартували керівники міста та області зі своїми дітьми, заслужені спортсмени та їх тренери. За ними – дошкільнята, люди з обмеженими фізичними можливостями, школярі віком до 10-ти років та 11-17 років, студенти, представники МВС, військові десантники. Всі учасники заходу отримали пам’ятні сертифікати та подарунки. Звичайно, були серед них і переможці, які мали унікальну можливість відчути себе справжніми олімпійцями та зайняти почесне місце на п’єдесталі слави.

Гарний настрій присутнім подарували чемпіони з кікбоксингу, спортсмени зі спортивної та художньої гімнастики, які завітали з власною концертною програмою.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

НА ЗНІМКАХ: І. Дятлов, М. Жук та В. Чайка готуються до старту; представники інваспорту теж не залишились осторонь; змагалися і наймолодші; на п’єдесталі – переможці.

Сообщение:

*

НОВОСТИ