ПАХНЕ ХЛІБ, ЯК З МАМИНОЇ ПЕЧІ

Новости

  23 Июн , 2011

У господарствах області у повний фронт розгортаються роботи по збиранню нового врожаю. Наш кореспондент Йосип Струк повернувся з поля за дві години до виходу у світ цього номера газети. Здається, що і вона пахне не друкарською фарбою, а свіжовипеченим хлібом з маминої печі. Цей хлібний запах ще стоятиме протягом жнив над полями, над селами і містами області, бо сьогодні на хліб працюють усі.

Але особлива відповідальність лежить саме на хліборобах. Вони ніби підбивають підсумки зробленого за рік. І головним мірилом їхньої праці є вага колосу. Особливо він дорідний на ланах насіннєвого господарства «Золотий Колос» Жовтневого району, де директором Надія Іванова. Тут озимий ячмінь сорту «Аполон» вже дає з кожного гектара до 40 центнерів зерна.

– Зверніть увагу, – говорить головний агроном господарства Василь Сюрченко, – на цьому полі ви побачите тільки зерно і святу земельку. Ні бур’янів, ні шкідників на ньому нема. Так ретельно ми доглянули всі поля зернових культур. Розраховуємо взяти і відповідний урожай – від 40 до 60 і більше центнерів з гектара.

Головний організатор жнив у хліборобському товаристві заступник директора по сільському господарству Ігор Алексєєв подбав, здається, про все: калорійне, смачне триразове харчування, причому з доставкою безпосередньо до агрегатів у поле, укомплектування комбайнів високопрофесійними механізаторами, чітку злагоджену роботу всіх служб, залучених до збирання врожаю. Тому і робота, як то кажуть, клеїться – все працює як годинниковий механізм. На згаданому полі озимого ячменю працюють два збиральні агрегати – обоє укомплектовані сімейними екіпажами: комбайнери Вадим Миронюк із сином Олексієм (на другому знімку) і Сергій Чернишов із сином Максимом. За два дні урожай буде зібрано, слідом за комбайнами пройде прес-підбирач, який збере в тюки солому, а потім довершать роботу землеобробні агрегати. А зараз водій автомашини Микола Іглавий доставляє зерно на тік, де воно відразу проходить лабораторну перевірку на вологість та засміченість. Агроном-насіннєвод Олександр Булацескул направить його саме на ті зерноочисні агрегати, які цьому зерну необхідно пройти. Отак злагоджено тут проходять жнива.

Варто зауважити, що в елітному господарстві на дослідних ділянках вирощуються перспективні сорти зернових культур, які здатні видавати 100-центнерні врожаї.
Як повідомив заступник начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Григорій Похилько, досить організовано розпочали жнива більшість господарств. Остання оперативна інформація така: на ланах області хліба зібрані з площі 6 тисяч гектарів і намолочено 14 тисяч тонн зерна. З кожним днем темпи збиральних робіт зростають. Маємо всі підстави сподіватися, що хліб буде зібраний вчасно. Хай щастить вам, хлібороби!

Сообщение:

*

НОВОСТИ