Свято четвертої влади

Новости

  7 Июн , 2011

Уже всімнадцяте журналісти всієї України відзначають своє професійне свято. Не стала винятком і Миколаївщина. 6 червня у сесійній залі обласної ради відбулося урочисте нагородження найкращих представників ЗМІ області.

Першим журналістську спільноту привітав голова облдержадміністрації Микола Круглов, зауваживши, що рік від року четверта влада могутнішає, а також наголосив на тому, що чиновники і представники засобів масової інформації повинні співпрацювати на засадах відкритості. А з нагоди свята побажав усім журналістам масового, але принципового читача, об’єктивних матеріалів і високих тиражів. Підтримала губернатора й радник голови обласної ради з гуманітарних питань, депутат облради Олена Симоненко і побажала представникам мас-медіа творчої наснаги, активності і плідної праці.

За традицією кращі журналісти Миколаївщини були відзначені Почесними грамотами та Подяками обласної ради та облдержадміністрації. Серед працівників «Рідного Прибужжя» лауреатами стали Вікторія Гонорацька та Тетяна Коренківська.

Свої нагороди з нагоди професійного свята вручила й обласна організація Національної спілки журналістів України. Так, обласну журналістську премію імені А.І. Самойленка (серед співорганізаторів цієї премії – облдержадміністрація) отримала Галина Порфир’єва, власний кореспондент газети «Голос України» у Миколаївській області. А у творчому конкурсі, що проводився обласною організацією НСЖУ, переможцями стало відразу декілька працівників «Рідного Прибужжя»: в номінації «Золоте перо» – Андрій Тюрін, заступник редактора газети, «Журналіст року» – Тетяна Коренківська, редактор відділу газети, «Творча активність» – Анна Нікуліна, кореспондент «Рідного Прибужжя».

Влас. інформ.
Фото Олександра ВЛАЩЕНКА

НА ЗНІМКАХ: редактора Новобузької районної газети Людмилу Зубову-Кульчицьку вітає голова облдержадміністрації Микола Круглов; журналіста «Рідного Прибужжя» Тетяну Коренківську нагороджує депутат обласної ради Олена Симоненко.

Сообщение:

*

НОВОСТИ