Ювілей школи в переливах останнього дзвінка

Новости

  2 Июн , 2011

Беручи до рук запилений шкільний фотоальбом, розумієш, як пам’ять стирає відстань у кілька років, а то й цілих десятиліть, і відчуваєш, що весь цей час школа жила життям своїх учнів, а через роки радо зустрічає їх уже батьками, дідусями і бабусями.

…П’ять десятиліть тому на базі Берізківського дитячого будинку розпочала свою роботу Берізківська середня школа-інтернат.
Багато пережито за 50 років. Та все ж доброго, радісного і веселого було на шкільному віку більше, адже навчальний заклад – це не гола статистика і стіни, а та атмосфера, яку створює прекрасне братство вчителів та ветеранів, учнів та випускників школи, – атмосфера напружених навчальних буднів, завзятих справ, веселих свят, що осяяні блиском юних очей. І це – головне.

27 травня для Берізківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів стало подвійним святом – у день останнього дзвоника вона святкувала свій ювілей.
Розділити празник своєї альма-матер прибули випускники різних років та запрошені гості – радник голови обласної ради О.І. Симоненко, заступник начальника головного управління агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації Г.Т. Похилько, голова Кривоозерської райдержадміністрації П.Г. Бузінський, голова райради А.Д. Івахнін, сільські голови територіальних громад району.

За традицією торжество розпочинається внесенням Державного прапора України, прапора школи та звучанням гімну.
Оплесками лінійка зустрічає випускників і кожен загін доповідає про готовність до проведення урочистостей.
Почесну місію – підняти прапори доручено кращим учням та активістам школи-інтернату О. Козанчук, М. Гаврилюк, Н. Нікуліну, Д. Панському.

Гостей зустрічають запашним короваєм. У навчальному закладі ведеться велика патріотична робота. Цього дня найкращі учні школи Р. Ільченко та М. Боса поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям.
Ведучі О. Шамшаков та Ю. Стадник надають слово директору школи-інтернату З.В. Халімон.

До речі, вона не один десяток років очолює педагогічний колектив Берізківської школи-інтернату. І кожного, хто знає Зінаїду Володимирівну, вражають її наполегливість і невтомність у роботі, її мудрість, сила духу, вміння відстоювати свою думку, прагнення до нових звершень і висот.

З.В. Халімон привітала всіх з важливою датою у житті школи та зі святом останнього дзвоника. У своїй промові згадала колишніх директорів школи-інтернату, чиїми зусиллями будувався навчальний заклад і набирала обертів навчально-виховна робота. Це А.В. Ковальський, М.Ф. Пліхта, В.О. Данол, В.М. Окуневич, В.К. Василенко, І.М. Кертичак, В.М. Войко.

Зінаїда Володимирівна вручила кращим учням грамоти за успіхи у навчанні та досягнення у спорті.
У відповідь вихованці подякували своїм наставникам і поздоровили їх піснею.
До вітального слова запросили радника голови обласної ради О.І. Симоненко.

Олена Іванівна від імені голови обласної ради І.С. Дятлова, від депутатського корпусу та від себе особисто щиро поздоровила з ювілеєм навчального закладу, побажала, аби кожна дитина знайшла своє місце у житті.

– Будьте добрими людьми, нехай в історії залишаться ваші добрі справи, адже ваше щастя – щастя вашої школи, щастя нашої держави, – зазначила О.І. Симоненко. Подякувавши педагогам за щоденну наполегливу працю, вручила школі-інтернату обіцяний подарунок від І.С. Дятлова – установки для гри у баскетбол, а від себе особисто – м’ячі та передала найкращі побажання від голови обласної ради минулого скликання Т.В. Демченко.

Олена Іванівна нагородила почесними грамотами за багаторічну педагогічну працю вчителя фізики Л.О. Циманович, вихователів школи Л.Д. Філатова, М.М. Гусарова, вчителя німецької мови Г.І. Сидорчук та вихователя, ветерана педагогічної праці Г.С. Телицю.

До вітальних слів приєднався голова райдержадміністрації П.Г. Бузінський. Павло Григорович палко та сердечно поздоровив трудовий та учнівський колектив школи зі знаменною подією. Побажав, аби обрана випускниками дорога була рясною на здобутки та добрі справи. Павло Григорович зачитав та вручив трудовому колективу Пам’ятну адресу з нагоди ювілею навчального закладу.

За трудові досягнення від райдержадміністрації та районної ради П.Г. Бузінський вручив грамоти директору Берізківської школи-інтернату З.В. Халімон та подякував всьому трудовому колективу за ті зусилля, які докладають працівники закладу для його щоденного функціонування.

Слова привітань та вдячність педагогічному колективу звучали з вуст голови районної ради А.Д. Івахніна. Андрій Данилович зачитав поздоровлення молодому поколінню від губернатора області М.П. Круглова з нагоди свята останнього дзвоника.
П.Г. Бузінський та А.Д. Івахнін подарували школі-інтернату комп’ютер.

Далі сільські голови М.Р. Яцишин (Бурилівська сільська рада), В.В. Балик (Ониськівська сільська рада), Л.С. Данильчук (Берізківська сільська рада), а від імені селищної ради заступник Кривоозерського селищного голови А.В. Підвисоцький та від Мазурівської сільської ради секретар О.М. Гонта привітали учнів зі святом останнього дзвоника і вручили вихованцям школи-інтернату, які є членами громади цих сільських рад, подарунки.

Випускники 1971 року поздоровили і подякували педагогічному колективу, а «колисці своїх шкільних років» подарували телевізор.
На закінчення цьогорічні випускники висловили щиру вдячність своїм вчителям та вихователям, з якими крокували одинадцять років.

З цікавістю діти та гості слухали вихователя школи Л.Д. Філатова, який розповів про історію навчального закладу.
Оберегами для школи-інтернату стануть ікони Божої Матері та св. Миколая, що подарували нинішні випускники.

Останнім акордом урочистої лінійки став «Прощальний вальс» від учасників хореографічного гуртка «Тет-а-тет».
Пролунав останній дзвінок, який для випускників символізував початок дорослого життя і став покликом у майбутнє, а для школярів – початком літнього відпочинку.

Далі гості мали змогу зробити екскурсію затишною територією навчального закладу, де в кожному куточку причаїлася казка, виготовлена власними руками працівників та дітей Берізківської школи-інтернату.
І на завершення урочистого дня відбувся святковий концерт.

Н. БЕЛІНСЬКА
Кривоозерський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ