Зважаючи на потреби громади

Новости, Политика

  25 Июн , 2011

Проблема соціально-культурного розвитку Веселинівського району стала основним об’єктом обговорення під час виїзного засідання ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування Миколаївської області, що відбулося 22 червня. У заході взяли участь голова облдержадміністрації Микола Круглов та його заступники, перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, перший заступник Миколаївського міського голови Юрій Андрієнко, голови районних державних адміністрацій та районних рад.

Із самого ранку члени виїзного засідання відвідали Широколанівський сільський Будинок культури, на місці якого ще зовсім недавно були суцільні руїни. Зараз – це улюблене місце відпочинку як для молоді, так і для дорослих. Є тут і більярдна зала, і диско-бар із літнім майданчиком.
Також делегати вшанували пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Потім вони мали можливість ознайомитися із навчально-виховною роботою Широколанівської ЗОШ I-III ступенів. Педагогічний колектив та школярі тепло зустрічали шановних гостей. Учні цієї школи – надзвичайно талановиті та наполегливі, посеред них – переможці всеукраїнських змагань із футболу серед сільських команд та міжнародних змагань у Німеччині, чемпіонка міжнародних змагань із вільної боротьби.

Наступною зупинкою стала славнозвісна страусова ферма «Саванна», що розташована в селі Ставки на місці німецької колонії Ватерлоо. Це – яскравий приклад успішного сімейного бізнесу, який приносить не лише дохід, а й дарує приємні враження та гарний відпочинок великій кількості туристів. Лише з вересня минулого року страусову ферму відвідало понад 5 тисяч туристів. «Утримання страусів не викликає особливих труднощів, – запевняє Олександр Чубаров, господар «Саванни». – Необхідно лише скласти для них правильний раціон харчування». Ось такий простий рецепт успіху. Невибагливість птиці до наших кліматичних умов робить можливим її розведення у будь-якому регіоні нашої області. «Сподіваємося, що вже через рік-півтора ми зможемо пишатися тим, що подібних острівків зеленого туризму стало набагато більше», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко.

Також у Ставках члени виїзного засідання взяли участь в урочистому відкритті молодіжного культурно-розважального центру. Окрім організації свят, тут планується проводити різноманітні змагання із шахів, шашок та більярду.

Ще одним прикладом зеленого туризму є ТОВ «Гарант Агро» (с. Катеринівка). Керівник підприємства Анатолій Гасюк велику увагу приділяє створенню комфортних умов для риболовлі та сімейного відпочинку. На території цієї зони відпочинку функціонує сауна, упорядковані міста для ловлі риби, завершується будівництво будиночків для туристів. Гостинна атмосфера та мальовнича природа нікого не залишить байдужим. За словами Анатолія Петровича, розпочинав він своє хобі з 30 га землі, взявши в оренду покинутий ставок, а на сьогодні територія підприємства займає площу 8 тис. га. І створена така місцина не для власної вигоди, а з думкою про людей.

Відвідали учасники заходу і Катеринівську ЗОШ I-III ступенів. Основне завдання педагогічного колективу цієї школи полягає у вихованні високоосвіченої, культурної, гармонійно розвиненої особистості. На базі школи діє дитячо-юнацька організація «Мрія». Злагоджена робота вчителів та учнів дає гідні результати на районних та обласних олімпіадах.

Саме у стінах школи відбулася пленарна частина під головуванням голови облдержадміністрації Миколи Круглова, першого заступника голови обласної ради Володимира Пащенка та заступника голови ОДА В’ячеслава Рукоманова (на першому знімку). До порядку денного були внесені питання про стан та перспективи розвитку закладів культури та дозвілля, внутрішніх водойм та збільшення виробництва продукції рибництва у Веселинівському районі.

Анна НІКУЛІНА
НА ЗНІМКУ: 2 – вшанували пам’ять героїв; 3 – юні спортсмени Широколанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Фото автора
Веселинівський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ