Далі справа за обжинками…

Новости

  19 Июл , 2011

Таких темпів робіт на збиранні врожаю ніхто не очікував. У вихідні жниварі працювали з подвоєною енергією. Цьому сприяла і погода. Тому в понеділок уранці, підбивши підсумки роботи, члени обласного штабу по збиранню врожаю повідомили, що в господарствах області обмолочено 756 тис. га зернових, або 94 відсотки до загальної площі. Намолочено більше двох мільйонів тонн зерна. Радує і врожайність зернових культур, яка становить – 27,1 центнера з кожного гектара. Найбільший урожай зняли хлібороби Веселинівського та Єланецького районів – по 30,8 центнера з кожного гектара. По 29,9 центнера з гектара намолотили хлібороби Снігурівського району.

В обласному штабі по збиранню врожаю очікують, що сьогодні до вечора жниварі повністю закінчать збирання врожаю, як кажуть, помиють руки.
Треба сказати, що практично поряд з роботами зі збирання хліба проводилися і роботи зі збирання ріпаку – цінної технічної культури. Ріпак – то своєрідна валюта для багатьох господарств. Приємно, що його посіви теж практично всі скошені й обмолочені. Загалом ріпаку намолочено 81 тисячу тонн. Його середня врожайність становила 13,2 центнера з гектара.

У народі кажуть: урожай збирай, а про наступний дбай. Це правило стало законом для хліборобів. У багатьох господарствах відразу за комбайнами проводилися  роботи з підготовки грунту. Тому розрив між збиранням і підготовкою грунту був мінімальним. А в середньому по області вже під урожай 2012 року підготовлено 453 тисячі гектарів грунту, або  45 відсотків до запланованого.

Злагоджено й організовано хлібороби Миколаївщини проводять усі сільськогосподарські роботи. Це свідчить про високу відповідальність трудівників села. За високий урожай, за обнадійливий завтрашній день щире спасибі вам, трудівники ланів!

Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ