Лідери долають 100-тисячний рубіж!

Новости

  14 Июл , 2011

Члени обласного штабу по збиранню врожаю жваво аналізують останні дані оперативної інформації. І відразу повідомляють журналісту «РП» цікаву новину: хлібороби трьох районів області намолотили більше як по 100 тисяч тонн хліба! Відмінно організували збиральні роботи у Баштанському районі, де головою райдержадміністрації є І.В. Рубський, а начальником районного управління агропромислового розвитку – Т.О. Калашникова. Із цією трудовою перемогою хліборобів можна було б привітати на день раніше, бо лише кілька тонн не вистачало до омріяної цифри. Їх можна було б дописати, як це зазвичай практикується у таких випадках, але баштанці цього не зробили. Вони працюють не заради красивих слів та почестей, а заради хліба, який потрібно зібрати якнайшвидше, наперекір дощам і негоді.

Упевнено наздоганяють баштанських хліборобів і жниварі Новоодеського (голова РДА М.М. Заболотній, начальник управління В.В. Казакуца) та Снігурівського (голова РДА С.В. Бунчук, начальник управління Л.М. Міндова) районів. Вони йдуть до перемоги на одному диханні: намолотили однакову кількість зерна – по 101,6 тис. тонн.

Заслужено сьогодні хліборобів цих трьох районів привітав голова обласної державної адміністрації Микола Круглов.
А роботи на жнивах і далі набирають обертів. Можливо, поки пишуться ці рядки, вже зібрали по сто тисяч тонн зерна і жниварі Вознесенського району, де мали показник – 96,1 тис. Майже впритул за ними йдуть у лідерах хлібороби Казанківського і Жовтневого районів, де ці показники відповідно – 92,7 та 91,1 тис. тонн.

Загалом по області скошено зернові та зернобобові культури на площі 516,2 тис. га. Майже на такій площі хліба й обмолочені. А токи та склади вже прийняли 1 мільйон 390 тисяч тонн хліба.
Щодо урожайності, то сьогодні вона є дещо вищою від минулого року і становить – 26,9 центнера з гектара. Найбагатший хліб збирають поки що на ланах Веселинівського району. Там кожен гектар видає по 30,8 центнера. Під 30 центнерів з гектара намолочують жниварі Єланецького, Врадіївського, Вознесенського районів.

Жнива вже перекотилися за свій зеніт – скошено та обмолочено 63 відсотки площ. Якщо такі темпи робіт збережуться і надалі, то наприкінці наступного тижня будемо святкувати обжинки. Побажаємо нашим хліборобам дорідного врожаю та найкращих гараздів у їхній нелегкій праці!

Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ