Єланець закінчив жнива

Новости

  16 Июл , 2011

На момент виходу газети хлібороби Єланецького району вже закінчили збирання врожаю зернових на 99% площ, задіяних під ячмінь та пшеницю. З урахуванням гарячої, у прямому смислі цього слова, та сухої погоди, можна констатувати, що там першими в області закінчують жнивувати.

Загалом по області, станом на вчорашнє число, обмолочено 607 тис. гектарів зернових культур, що становить 75% від запланованого. Намолочено 1 мільйон 644 тис. т збіжжя. Середня врожайність по господарствах області – 27,1 ц/га, розповіла виконувач обов’язків начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олена Піскун.

Практично завершилося збирання ячменю – його зібрано на 99% площ, валовий збір становить 618 тис. т при середній урожайності 26,2 ц/га.
Найкращі темпи, окрім згаданого Єланецького району, зберігають працівники агропромислового комплексу Новоодеського та Очаківського районів, де, відповідно, зібрали зернові на 88% площ.

Найвищу врожайність мають у Веселинівському районі – 30,8 ц/га, Єланецькому – 29,8 ц/га та Вознесенському – 29,2 ц/га. Ряд районів уже подолали стотисячний рубіж. Такий показник кількості намолоченого зерна перетнули у Баштанському, Веселинівському, Жовтневому, Казанківському, Новоодеському та Снігурівському районах області.

Триває і збирання ріпаку, і тут теж справа йде до фінішу – на 90% площ він зібраний. Господарства Миколаївщини намолотили 73,1 тис. т олійної культури. Середня врожайність зупинилась на показнику у 12,5 ц/га. В цілому на збиральних роботах 14 липня був задіяний 2671 зернозбиральний комбайн, а добовий виробіток на одну одиницю техніки становив 18 гектарів.
Слід відзначити, що жнива – жнивами, але розпочалася і підготовка грунту під урожай наступного року. На сьогодні 361,4 тис. га вже готові. Це – 36% від потрібного комплексу робіт.

Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ