З когорти репортерів

Новости, Общество

  21 Июл , 2011

21 липня виповнюється 75 років з дня народження відомого українського журналіста, члена Національної спілки журналістів України з 1962 року Анатолія Колесника. Родом він з міста Кобеляки, що на Полтавщині. Після закінчення факультету журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка приїхав до Миколаєва, де живе і працює більше сорока років. Миколаїв став для Анатолія Михайловича таким же рідним и близьким, як і Кобеляки.

Працював у редакції обласної молодіжної газети «Ленінське плем’я», потім більш як чверть століття в редакції «Південної правди». Був редактором обласної профспілкової газети «Эхо недели», науково-популярних видань «Рідна природа», «Миколаївський меридіан». Журналіст Анатолій Колесник як власкор гідно представляв нашу Миколаївську область на сторінках республіканської преси – «Робітничої газети», «Ваше здоров’я», «Поштовий вісник».

У своїх статтях, нарисах, репортажах, інтерв’ю він розповідав про будівництво Южно-Української АЕС, глиноземного заводу, багатьох інших промислових підприємств, невтомну працю робітників, хліборобів, медиків, працівників поштового зв’язку.

Написав кілька книжок, які вийшли друком у видавництвах «Маяк» (Одеса), «Суднобудування» (Ленінград), «Турист» (Москва).
З 1993 року і до виходу на пенсію Анатолій Колесник працював заступником редактора газети обласної ради «Рідне Прибужжя». За глибоке висвітлення екологічних проблем у пресі він отримав від Національної спілки журналістів України високу почесну нагороду – звання лауреата премії СЖУ «Золоте перо», а вчена рада Української екологічної академії наук обрала його своїм членом-кореспондентом.
Журналісти «Рідного Прибужжя» від усього серця поздоровляють колегу з 75-річчям. Бажаємо вам, Анатолію Михайловичу, міцного здоров’я, бадьорості, сімейного щастя.

Сообщение:

*

НОВОСТИ