Знову – поразка, знову – 1:2

26 Июл , 2011

Прикро, але і в другому турі чемпіонату України серед команд першої ліги футболістам МФК «Миколаїв» не вдалося взяти бодай очко. Фінальний свисток арбітра знову зафіксував на табло поразку наших земляків – тепер уже від кіровоградської «Зірки» з рахунком 1:2.

Наставник миколаївців Руслан Забранський у порівнянні з попереднім матчем проти білоцерківського «Арсеналу» здійснив кілька відчутних перестановок у команді. Так, із перших хвилин на поле вийшли голкіпер Сергій Карпов (помилка Дениса Боброва у матчі з «Арсеналом» коштувала йому місця в основному складі), Роман Полтавець, Ігор Брідня, Вадим Папірович, Сергій Бербат. А от Олександр Камерцель, Костянтин Чаус та Ігор Бездольний навіть не потрапили до заявки на звітний матч.

Господарі розписалися у воротах МФК «Миколаїв» вже на третій хвилині – рахунок відкрив Іван Рудніцький. На двадцятій гості змогли відновити паритет: подачу із штрафного результативно замкнув Роман Полтавець.

Але втримати нічию не вдалося – на 46-й хвилині Олександр Кочура приніс перемогу «Зірці». Таким чином, миколаївська команда опинилися на передостанньому місці турнірної таблиці.
Інші результати туру: «Енергетик» (Бурштин) – «Металург» (Запоріжжя) 0:4, «Арсенал» (Біла Церква) – «Нива» (Вінниця) 2:0, «Олімпік» (Донецьк) – ФК «Львів» 2:0, «Титан» (Армянськ) – «Буковина» (Чернівці) 1:0, «Геліос» (Харків) – «Кримтеплиця» (Молодіжне) 2:2, «Закарпаття» (Ужгород) – ФК «Севастополь» 1:0, «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) – «Динамо-2» (Київ) 3:0, «Сталь» (Алчевськ) – ФК «Одеса» 2:1.