Через недбалість третього механіка…

Новости, Официально

  20 Авг , 2011

За інформацією старшого помічника прокурора області з питань правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Олександра Щербака, Миколаївською транспортною прокуратурою закінчено розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом забруднення територіальних вод України нафтопродуктами внаслідок неналежного здійснення бункерувальних операцій командою теплохода «BALTIK CHIEF 1» (прапор Кіпру), що мало місце у кінці травня.

Досудовим слідством установлено, що третій механік згаданого судна, неналежно виконуючи свої службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, не забезпечив перевірку заповнюваних танків з періодичністю, передбаченою нормативними вимогами, що призвело до переповнення лівого танка мазутом із розливом його на палубу та подальшим потраплянням у води виключної (морської) економічної зони України та територіальних вод України. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України («Службова недбалість»).

У ході слідства судновласником теплохода «BALTIK CHIEF 1» визнано неналежність дій команди та у повному обсязі відшкодовано збитки, завдані аварійною морською подією. На рахунок Державної екологічної інспекції з охорони довкілля Північно-Західного регіону Чорного моря перераховано суму коштів, еквівалентну 11,2 млн. грн.
Кримінальну справу з обвинувальним висновком направлено для розгляду до суду.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Сообщение:

*

НОВОСТИ