Чергова перемога компанії «НІБУЛОН»

Новости, Экономика

  18 Авг , 2011

Триває масштабний інвестиційний проект лідера аграрного ринку України, компанії «НІБУЛОН», з відродження судноплавства Дніпром та іншими річками України. З ходом утілення у життя патріотичної ідеї відродження наших водних артерій компанія долає все нові та нові вершини!
8 серпня 2011 року другий «НІБУЛОНівський» буксир із серії «NIBULON-2» виведено із сухого доку заводу «Океан»!

Для виконання даної операції в сухому доці було відкрито плавучий затвор (батопорт) – і секція доку була затоплена водою. Після цього «НІБУЛОНівський» буксир «Лідіївський» під пильним наглядом фахівців заводу та компанії вивів «NIBULON-2» за межі доку та допоміг у його швартуванні до заводського пірса.

Спуск на воду свідчить про те, що роботи з будівництва суднобудівного замовлення виходять на фінішну пряму. Відтепер на даному буксирі триватимуть добудовчі роботи, зокрема монтаж електронного обладнання, механізмів, підйомної рубки тощо.

Компанія поставила для себе задачу, щоб буксир «NIBULON-2» вже до 1 жовтня успішно пройшов усі випробування та міг повноцінно борознити Дніпро та Південний Буг! Колектив компанії «НІБУЛОН» зі свого боку вже повністю забезпечив поставку особливо складного обслуговуючого та радіотехнічного обладнання для даного буксира.

У той час, як будівництво другого буксира компанії виходить на фініш, 9 серпня відбувся останній етап ходових випробувань першого буксира компанії – «NIBULON-1». Новозбудоване судно виконало всі швартові та ходові випробування.

У результаті успішного завершення ходових випробувань буксиром найближчими днями судно приймуть на клас Регістра судноплавства! Зовсім скоро новенький «NIBULON-1» буде працювати на користь миколаївської компанії «НІБУЛОН» при формуванні суднохідних караванів та самостійному проведенні несамохідних суден.

Ми висловлюємо щиру вдячність працівникам компанії «НІБУЛОН», суднобудівельникам Миколаївського заводу «Океан», а також проектантам та всім іншим партнерам за допомогу у реалізації інвестиційної програми: Миколаївському конструкторському бюро «Торола Дизайн Груп» (О. Богородицький) і нашим підрядникам компанії «ISD» (І. Сандлер), «Alewijnse» (О. Сивак), «Юг-Антікор» (Г. Рогов), «Хладотехніка» (І. Хомуленко).

Приємно те, що буксири «NIBULON-1» і «NIBULON-2», збудовані українською компанією на українському суднобудівному підприємстві, будуть борознити українські річки під українським прапором.
Ці події стали черговим доказом, що втілення в життя інвестпроекту успішно триває, попри будь-які перепони.

Прес-служба ТОВ СП «НІБУЛОН»
НА СНИМКАХ: буксир «NIBULON-2» виведено із сухого доку заводу «Океан»; «NIBULON-1» завершив ходові випробування.

Сообщение:

*

НОВОСТИ