День обласної ради в Казанківському районі: депутати відзначили чимало позитивних змін

Официально

  2 Авг , 2011

Черговий День обласної ради відбувся у Казанківському районі. Депутати вивчали стан виконання рішень обласної ради та обласних комплексних програм. У роботі взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, депутати Володимир Дорошенко, Таміла Бугаєнко, Віктор Відяпін, Іван Чіпак, Артем Хачатуров, Микола Жук, Олександр Кузнєцов, Маргарита Капуста, Фелікс Ольшевський, Олена Журавська.

Однією з найгостріших проблем, які депутати виявили у районі, є непорозуміння з районними електромережами (РЕМ). Нагадаємо, ще під час засідання координаційної ради до голови обласної ради Ігоря Дятлова звернувся голова Казанківської райради Василь Кузін і поскаржився, що «з обленерго вирішувати питання вкрай важко». Він розповів, що люди на власні кошти купили необхідне обладнання для вуличного освітлення, проте співробітники РЕМу виставили непомірну для селища плату за монтаж ліхтарів.

Аби з’ясувати це питання, з мешканцями Казанки зустрівся Микола Жук.
– Люди зібрали кошти не тільки на матеріали – ми відновлюємо їхню лінію, яку вони самі демонтували. Ми туди купляємо не провід, а ізольований кабель. Відновлюємо їхню лінію, беремо на обслуговування, будемо сплачувати за електроенергію. Хіба їм не потрібні ці гроші? – розповів депутату мешканець району.

З кожного дому люди збирали по 100, 180 і 200 гривень – залежно від того, які саме роботи треба провести на кожній конкретній вулиці. На всіх чотирьох вулицях Казанки визначили, що є потреба встановити 80 ліхтарів. Селищна рада готова заплатити по 100 гривень за установку кожного ліхтаря. Проте співробітники РЕМу назвали більшу цифру – 170 гривень. А ця сума, стверджує селищний голова Наталя Паланіч, наразі є непідйомною для громади.

Микола Жук не став багато обіцяти. Він лише попросив дати йому десять днів на вирішення питання з обленерго. Він має на меті провести переговори з керівництвом компанії, щоб ціна була зменшена. А наступного разу до Казанки депутат обласної ради вирішив заїхати вже скоро – подивитися ввечері на освітлені вулиці селища.

Під час підсумкової наради, на якій депутати звітували про свою роботу в районі, також було порушено чимало важливих питань. Зокрема депутат Віктор Відяпін, який очолює профільну комісію з питань охорони здоров’я, зауважив, що ліки у місцевих ФАПах зберігаються з порушенням температурного режиму, а тому треба вжити заходів для усунення цієї проблеми. Також він відзначив суттєві зміни у кращий бік у районній лікарні. Там з’явилося нове обладнання, зроблено ремонти.

Таміла Бугаєнко зауважила, що в Казанці найбільше малокомплектних шкіл. Наприклад, у чотирьох школах району навчається лише по 20-25 учнів.
А Володимир Пащенко торкнувся теми шкільних автобусів – він сказав, що в цьому питанні Казанківщина – на передових позиціях. Район отримав два автобуси за рахунок державного бюджету, один автобус – за рахунок обласного бюджету та шість транспортних засобів придбав за кошти районного бюджету.

Як і більшість депутатів, Володимир Пащенко відзначив позитивні зміни у районі, які сталися після проведення тут попереднього Дня обласної ради.
– 76 відсотків зауважень, які ми висловили минулого разу, на сьогодні виправлені. Це високий відсоток, адже тоді ми порушували проблеми, які неможливо вирішити за один день.

А депутат Володимир Дорошенко помітив, як виріс кадровий потенціал району. Він зазначив високий рівень утримання соціальних об’єктів.
– У цілому, ми на правильному шляху, – констатував він.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ