Гроші замурували в стіни

Новости, Официально

  9 Авг , 2011

Прокуратура Заводського району м. Миколаєва провела перевірку додержання бюджетного законодавства розпорядниками та отримувачами бюджетних коштів під час проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією та ремонтом.

Під час перевірки встановлено, що в одному з навчальних закладів, який знаходиться на території Заводського району м. Миколаєва, згідно зі звітом тендерного комітету про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів із закупівлі робіт та послуг з капітального ремонту переможцем визначено фізичну особу-підприємця І.

Так, за інформацією старшого помічника прокурора Заводського району м. Миколаєва Олега Зеленюка, у червні 2010 р. між директором навчального закладу та керівником приватного підприємства був укладений та підписаний договір на проведення капітального ремонту. У вересні та жовтні 2010 р. між директором навчального закладу та підрядником підписані акти прийому виконаних будівельних робіт, згідно з якими здійснений капітальний ремонт.

– У той же час перевіркою встановлено, що станом на 01.07.11 роботи з капітального ремонту навчального закладу повністю не виконані, це свідчить про те, що акти прийомки виконаних робіт є завідомо неправдивими офіційними документами. На підставі зазначених актів виконаних робіт Головним управлінням Державного казначейства України в Миколаївській області на банківські рахунки підрядника перераховані бюджетні кошти на суму більше п’ятисот тисяч гривень, у зв’язку з чим державі спричинені збитки на вказану суму, – зазначає О. Зеленюк.

За наслідками перевірки виконувачем обов’язків прокурора Заводського району м. Миколаєва порушена кримінальна справа відносно посадових осіб навчального закладу, підрядної організації та організації, що здійснювала технічний нагляд за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України («Зловживання владою або службовим становищем», «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», «Службове підроблення»).
Наразі у справі проводиться досудове слідство.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Сообщение:

*

НОВОСТИ