…І на нашій вулиці свято

Новости

  16 Авг , 2011

Село Нововасилівка, що на Єланеччині, найвіддаленіше від районного центру. Ще кілька років тому мешканці цього населеного пункту навіть не мріяли про те, що у їхню глибинку колись прийде природній газ. Але завдяки турботі депутатів обласної і місцевих рад нарешті в оселях нововасилівців загорівся голубий вогник.

Проте дві віддалені вулиці, на жаль, так і залишалися без газу. Тоді депутат районної ради Юлія Супонєва та голова первинної організації Партії регіонів Любов Прохорова ініціювали організацію робіт з проведення газової мережі на цих вулицях. Річ у тім, що там проживають ветеран Великої Вітчизняної війни, вдова фронтовика, чимало ветеранів праці. Доклала немало зусиль і Нововасилівський сільський голова Тетяна Лептуга. Люди створили спеціальні кооперативи, їм на допомогу прийшов Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва, який кредитував будівництво газової мережі. Всі необхідні роботи провели працівники Єланецької дільниці Новоодеського управління експлуатації газового господарства під керівництвом Надії Чернетченко.

– На сьогодні всі роботи виконано, – повідомив перший заступник голови Єланецької райдержадміністрації Василь Богданцев. – Майже два десятки селянських осель уже підключені до мережі природного газу. З цього приводу у селі 21 серпня намічено провести урочистості.
– Тепер і на нашій вулиці свято, – жартує невтомна депутат районної ради Ю. Супонєва. – Ми раді, що нарешті наше село повністю газифіковане. За це щира подяка всім, хто був причетний до цієї доброї справи.

Йосип СТРУК

Сообщение:

*

НОВОСТИ