Комусь – бублик, а комусь…

Новости

  8 Авг , 2011

КРУ в Миколаївській області проведена планова виїзна ревізія фінансово-господарської діяльності Миколаївського професійного ліцею за період з 01.01.09 по 31.05.11, якою встановлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму близько 570 тис. грн. Найбільша сума порушень стосується надання освітянських послуг.

Зокрема ліцеєм здійснено навчання у 2009 році восьми учнів та у 2010 році 21 учня за рахунок бюджетних коштів понад обсяг державного замовлення на суму 204,3 тис. грн.
У порушення Закону України «Про професійно-технічну освіту» окремим учням не донараховано передбачених законодавством стипендій у сумі 57,9 тис. грн., а сімом учням безпідставно нарахована та виплачена стипендія на суму 7,2 тис. грн.

Учням із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не здійснено компенсацію за харчування на суму 113,2 тис. грн.
Ліцеєм на 2010-й та 2011-й завищено бюджетних асигнувань на видатки, що не зумовлені об’єктивною потребою закладу, на суму 132, 6 тис. грн., з них сплачено 3,1 тис. грн. за комунальні послуги, які спожили сторонні мешканці учнівського гуртожитку.

Ліцеєм не приймалися заходи по стягненню передбаченої законодавством плати за надані освітянські послуги та за період проходження учнями виробничої практики на підприємствах, унаслідок чого втрачено доходів на суму близько 11 тис. грн.

Ужитими під час ревізії заходами відшкодовано втрат на загальну суму 188,4 тис. грн. За допущені порушення трьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. До закладу застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на реєстраційному рахунку. Про результати ревізії проінформовано голову Миколаївської ОДА та управління освіти і науки облдержадміністрації. Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів.

Прес-служба КРУ в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ