Микола Круглов: «За 20 років нам удалося взростити людей, які стали гордістю Миколаївщини»

Конфликт, Новости

  23 Авг , 2011

19 серпня у сесійній залі обласної ради відбулася прес-конференція голови облдержадміністрації Миколи Круглова, присвячена 20-й річниці Незалежності України.
На початку прес-конференції губернатор розповів присутнім про основні здобутки Миколаївщини за роки незалежності України. Говорячи про підприємства, котрі сьогодні являються флагманами виробництва, Микола Петрович акцентував увагу на особистостях, завдяки яким країна рухається вперед. Це і хлібороби, і металурги, і працівники переробної промисловості, і спортсмени та багато інших.

– За 20 років нам удалося взростити людей, які стали гордістю Миколаївщини. За вагомі трудові досягнення за двадцяторічний період незалежності України понад 650 миколаївців нагороджені державними нагородами, 450 з них одержали ордени та медалі, 200 особистостям присвоєні почесні звання, в тому числі це і матері-героїні. По суті, це наш золотий фонд, – зазначив Микола Круглов.

Торкнувся губернатор і національного питання, а також духовного розвитку суспільства:
– У Миколаївській області проживають люди 133 національностей і сьогодні влада робить усе можливе для того, щоб кожна людина самостійно визначалася з релігією.

Що стосується бюджетної політики, а також безапеляційної заяви окремих опозиційних депутатів стосовно зменшення надходжень бюджетних коштів, то тут Микола Круглов навів ряд порівняльних цифр, котрі красномовно говорять про протилежне.
– Якщо у 2000 році обласний бюджет сягав 282 тисяч гривень, то у 2010-му він становив понад один мільярд 682 тисячі гривень. Порівняйте, є різниця? – запитав губернатор.

Реформи, які проходять сьогодні у країні, тягнуть за собою пласт застарілих проблемних питань, вирішення яких потребує чимало часу. Адже з історії відомо, що реформи ніколи не проходили гладко. І хтось повинен їх розпочинати.
– Заборгованість із заробітної плати в області на сьогодні становить понад 67 мільйонів гривень, – зазначив Микола Круглов. – Влада робить усе можливе, щоб люди одержали зароблені гроші.

Губернатор відповів на численні запитання журналістів. Зокрема одне з озвучених запитань стосувалось села Трикрати Вознесенського району, де з вини сільського голови селяни залишилися без води. Відповідаючи на це запитання, Микола Круглов відзначив, що він знає ситуацію і тримає її на контролі, а стосовно сільського голови (вже колишнього) правоохоронці завели карну справа. Проблем з водою в цьому селі, пообіцяв губернатор, не буде.

Після закінчення прес-конференції Микола Круглов привітав журналістів з наступаючим державним святом – Днем Незалежності України, побажавши всім міцного здоров’я, щастя, оптимізму, творчих здобутків в ім’я утвердження демократичних принципів у державі і на благо людей.

Тетяна МИКОЛАЄВА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Комментарии:

  1. Виталий Шляпников:

    В 2000 году бюджет Николаевской области не составлял 282 тыс. грн. – либо Круглов оговорился, либо в публикации ошибка.

Сообщение:

*

НОВОСТИ