Новини з регіонів. Казанківський район

Новости

  11 Авг , 2011

Казкове містечко для малечі

Нещодавно у маленьких жителів Казанки з’явився привід для свята – дітям був збудований ігровий майданчик. Про це пише газета «Голос Казанківщини». Справжнісінькому казковому містечку ще більшої загадковості додавали повітряні кульки, різні звірятка, якими була прикрашена його територія. А пісеньки у виконанні юних артистів не могли нікого залишити байдужими.

Ідея створити дитячий майданчик у селищі виникла давно. Над її втіленням у життя працювали керівники району, селищна рада, приватні підприємці, а також багато інших членів територіальної громади. Але на цьому справа не зупиниться, адже селище велике, тож у кожному мікрорайоні має бути таке містечко.

Щоб діти мали цей куточок для ігор і відпочинку, чимало коштів і праці доклали дорослі, котрі працювали щодня і навіть у вихідні, наближаючи це довгоочікуване свято. Всім їм було оголошено подяки за активну життєву позицію та особистий внесок у будівництво дитячого майданчика.

З чудовим святом дітей привітав начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, керівник фракції Партії регіонів у обласній раді М.В. Жук. Він запевнив, що такі майданчики будуть облаштовуватися не лише в райцентрах, а й в інших населених пунктах.
Ще довго з казкового містечка линули музика, дитячі голоси і радісний сміх. Тут для них працівники культури організували захоплюючі ігри, вікторини, розіграш лотереї та багато іншого.

Підготували Анна НІКУЛІНА та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ