Новини з регіонів, м. Вознесенськ

Новости

  18 Авг , 2011

Переваги медичного страхування

Кілька місяців тому, розповідаючи напередодні Дня міста про життя-буття Вознесенська, міський голова Юрій Гержов зауважив, що з метою поліпшення якості медичного обслуговування населення розпочалося впровадження медичного страхування. Справа незнайома, нова, тож спочатку викликала певну недовіру у вознесенців. Але Юрій Іванович не мав щонайменших сумнівів: пройде певний час, і городяни неодмінно відчують переваги медичного страхування, а відтак невпинно зростатиме кількість охочих застрахуватись. Так і сталося.

Наразі у Вознесенську до медичного страхування долучилось 1500 чоловік працездатного населення. За час існування нововведення майже сорок осіб отримали страхові компенсації, які передбачають повне забезпечення медикаментами під час лікування та оплату додаткового харчування. Таким чином вознесенці, що звернулися з різних причин до лікарні, в залежності від важкості захворювання, отримують на лікування від страхової компанії у межах 800-1000 гривень.

Тиняються вночі та пиячити – зась

Міська влада Вознесенська вже давно тримає чіткий курс на обов’язкове забезпечення та підтримку громадського правопорядку. З цією метою розроблена ціла низка ефективних заходів. Це, зокрема, і освітлення вулиць, і повернення до такої старої форми охорони правопорядку, як добровільні народні дружини тощо.

Логічним виглядає і рішення сесії міської ради щодо обмеження перебування дітей віком до 16 років без супроводу батьків у громадських місцях, розважальних закладах та комп’ютерних клубах після 23-ї години.

Також депутати міськради ухвалили рішення про заборону з 1 серпня реалізації пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв з 23.00 до 6.00 у всіх торговельних закладах міста (за винятком ресторанного типу).

Начальник Вознесенського міського відділу УМВС О.Л. Чорноморець відзначив, що працівники міліції спільно з відповідними службами міськвиконкому проводять нічні рейди по місцях масового відпочинку молоді. За неналежне виконання батьківських обов’язків у липні складені сім адміністративних протоколів відносно батьків, чиї діти розгулювали містом після одинадцятої. Всі протоколи направлені до суду. Тих, хто випадково затримався на вулиці у нічний час, відправляють додому, проводять профілактичні бесіди з ними та їхніми батьками.

Щодо заборони продажу алкоголю після 23-ї години, працівники міліції щодня влаштовують перевірки торговельних кіосків, цілодобових крамниць, пивних палаток. І щодня знаходяться порушення, за якими відповідно складаються адміністративні протоколи. Передусім це стосується пивних палаток.

На жаль, окремі приватні підприємці, та й подекуди самі городяни, не хочуть зрозуміти, що такі заходи дозволять відчутно знизити кількість злочинів у місті, більшість з яких скоюються у стані алкогольного сп’яніння, позитивно відіб’ються на здоров’ї мешканців Вознесенська та психологічному кліматі у родинах.

Підготували Петро Ільїн та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Комментарии:

  1. Кого мы обманываем:

    Комментарии:

    Кого мы обманываем:

    22.08.2011 в 12:12
    Если ЭТО медицинское страхование, то я Фидель Кастро. Петро Ільїн та Ірина КАЛІНІЧЕНКО – сообщите что за страховая компания, условия страхования, франшиза, исключение из страхового случая.Кто и как будет курировать застрахованое лицо при наступления страхового события?????????? Или честно напишите, что создаеться новая касса взаимопомощи.

Сообщение:

*

НОВОСТИ