Новини з регіонів. м. Южноукраїнськ

Новости

  30 Авг , 2011

Запрошує «Зіркове містечко»

Бажаний подарунок до Дня Незалежності отримали від міської ради маленькі мешканці Южноукраїнська та їхні батьки. У третьому мікрорайоні міста дитячий майданчик, відомий жителям під назвою «Зіркове містечко», переобладнали новенькими гойдалками та гірками.

До цього часу в місті енергетиків було лише два сучасні ігрові майданчики. Їх презентували декілька років тому ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та кондитерська корпорація «ROSHEN». Усі інші були зведені ще при забудові житлових мікрорайонів, тому наразі потребують переобладнання.

«Зіркове містечко» – це лише перша ластівка. Як повідомив перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Куришко, згодом планується встановити нове обладнання і на інших дитячих майданчиках міста. Робити це будуть поступово. Кожного року у видатковій частині міського кошторису передбачатимуться кошти принаймні на 1-2 майданчики. На обладнання «Зіркового містечка» з бюджету було виділено 46 тисяч гривень.

Підготували Анна НІКУЛІНА та Ірина КАЛІНІЧЕНКО
 

Сообщение:

*

НОВОСТИ