Новини з регіонів. Миколаївський район

Новости

  20 Авг , 2011

У Степовому заготовляють силос

Як повідомив головний агроном ДП «Племрепродуктор «Степове» Володимир Дикий, на полях господарства працюють шість кукурудзозбиральних агрегатів. Зелену масу від комбайнів відвозять 16 автомашин. Завантаження відбувається на ходу, виробничий процес – без зупинок. Щодня до силосної траншеї надходить по 500 тонн соковитих кормів. На косовиці зайняті комбайнери Михайло Пороннік, Олександр Кривороженко, Олександр Залюбовський, Олександр Форов – найкращі фахівців жнивної пори. До 14-15 ходок за день на «КамАЗі» вдається зробити і відвезти до силосної траншеї близько 100 тонн зеленої маси Павлу Герасимчуку. Він уже більше 30 років працює у цьому господарстві, має чималий виробничий досвід.

Усього в силосні траншеї, що знаходяться на території тваринницького комплексу ДП «Племрепродуктор «Степове», заплановано закласти 5 тисяч тонн силосу. Більше половини цієї кількості вже є.
Крім того, в ДП «Племрепродуктор «Степове» вирощено тисячу гектарів кукурудзи – 500 гектарів на зерно і стільки ж на зелену масу. Врожай добрий. Після звільнення поля зразу ж здійснюється пожнивний обробіток. Під посів озимих уже підготовлено більше двох тисяч гектарів.

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ