Новини з регіонів. Новобузький район

Новости

  30 Авг , 2011

Брейк-данс запалює серця

Нещодавно центральна площа міста Новий Буг стала ареною для показових виступів Миколаївської молодіжної організації «Альтер-спорт» з екстремального катання на велосипедах, роликах і скейтах. Жителі міста із захватом спостерігали, як вправно молоді спортсмени виконували карколомні трюки, підтримували учасників оплесками та схвальними вигуками.

Не менш цікавим і феєричним був всеукраїнський фестиваль з брейк-дансу, який проходив цього дня у районному Будинку культури. На змагання прибули учасники з різних регіонів України: Харкова, Кіровограда, Одеси, Миколаєва, Кривого Рогу, Первомайська. Взяли участь у цьому заході й новобужани. Саме завдяки їм культура брейк-дансу захопила молодь сіл Новомихайлівки, Шевченкового, Новомиколаївки, Петрівки, які створили колективи та розпочали освоювати цікавий, але нелегкий вид сучасного танцю.

Перемогу здобули команди Харкова та Кривого Рогу, які й отримали грошові премії. За третє місце партнери зі Львова вручили команді одеситів футболки з емблемами міста та елементами брейк-дансу.
Відвідали фестиваль і начальник відділу обласного управління у справах сім’ї та молоді Віталій Бойченко та голова районної організації «Молоді регіони» Олег Козлов.

Підготували Анна НІКУЛІНА та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ