Новини з регіонів. Новобузький район

Новости

  4 Авг , 2011

У НАПРЯМКУ ЄВРОПИ
 

У Новобузькому районі розпочалася підготовка до проведення тижня місцевої демократії. І хоча ця подія відбудеться аж у середині жовтня, райдержадміністрація вже затвердила план заходів, які передбачають інформування населення щодо національних та європейських стандартів роботи органів місцевого самоврядування, проведення днів відкритих дверей у районній, міській та сільських радах, відкриті пленарні засідання сесій, громадські слухання і дебати про діяльність місцевої влади.

Особлива увага приділяється залученню до Європейського тижня місцевої демократії молоді. Їй запропонують переглянути книжкові виставки, взяти участь у різноманітних вікторинах, засіданнях «круглого столу», тематичних зустрічах, науково-практичних конференціях, відкритих уроках і виховних годинах, конкурсах творчих робіт тощо.

У рамках цього тижня також заплановані зустрічі студентів та учнів середніх навчальних закладів із посадовими особами, депутатами, під час яких обговорюватимуться актуальні питання місцевого значення.

МЕТА ОДНА – ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ

У рамках заходів щодо відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі в Новобузькому районі голова райдержадміністрації В.М. Сербін зустрівся із представниками релігійних організацій.
Під час діалогу протоієрей Віталій Шилюк висловив пропозицію щодо встановлення православного хреста у Вірчиній балці, де в роки Великої Вітчизняної війни була пролита кров наших земляків.

Також йшлося про запровадження у школах навчального курсу «Християнська етика». Всі присутні зійшлися на думці, що цей предмет буде дуже корисним для підростаючого покоління та допоможе відвернути їх від хибного шляху в житті.

Були у церковнослужителів і пропозиції, пов’язані з ремонтом доріг та вирішенням земельних питань.
Наостанок представники релігійних організацій та голова райдержадміністрації домовилися постійно підтримувати зв’язок.

Підготували Анна НІКУЛІНА та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ