Новини з регіонів. Первомайський район

Новости

  11 Авг , 2011

Конкурс «Чисте місто»

З метою поліпшення санітарного стану міста, проведення робіт із благоустрою, озеленення та утримання у відповідному стані дворів, вулиць, прибудинкових територій та прилеглих територій підприємств, установ та організацій міста з 10.07.11 до 10.09.11 оголошений міський конкурс «Чисте місто», присвячений 335-й річниці м. Первомайська, повідомляє газета «Всесвіт».

Основні критерії визначення переможців: організація благоустрою будинку, вулиці, кварталу, підприємства, установи, організації (структурної одиниці), їх озеленення, охорона насаджень, збереження природних та культурних пам’яток; вирішення питання систематичного збирання та вивезення побутових відходів, загальний естетичний стан; систематичне та якісне прибирання закріплених територій міста; наявність урн для збирання сміття (для структурних одиниць).

Грушівка зустріла гостей

1 та 2 серпня відбувся чемпіонат України з веслувального слалому. Місцем проведення для п’ять номерів програми на байдарках-одиночках і каное-одиночках та двійках став Південний Буг у районі с. Грушівка.
Гордість Первомайського району, Грушівка – практично єдине місце в Україні, де можна проводити змагання і тренуватися протягом усього сезону.

1 серпня відбулися перша та друга кваліфікаційні спроби у всіх класах човнів зі слалому. А 2 серпня пройшов півфінал та фінал за участю 10 найсильніших учасників і, звичайно ж, нагородження переможців та закриття змагань.
3 та 4 серпня у Грушівці відбулися ще одні важливі змагання – Літні юнацькі спортивні ігри.

Підготували Анна НІКУЛІНА та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ