Новини з регіонів. Первомайський район

Новости

  18 Авг , 2011

Кращі з кращих

11 серпня під головуванням Первомайського міського голови Л. Дромашко відбулось засідання комісії з визначення претендентів для занесення на міську Дошку пошани «Наше місто». На розгляд комісії надійшло 27 подань від підприємств, організацій, установ різних форм власності, навчальних закладів міста тощо. Члени комісії шляхом голосування визначились щодо претендентів для занесення на міську Дошку пошани «Наше місто», які мають значні професійні і громадські досягнення. Свої пропозиції комісія надає на розгляд членів виконкому на їх чергове засідання для подальшого затвердження.
Відкриття оновленої Дошки пошани заплановано приурочити до Дня міста Первомайська, який цього року відзначатиметься 17 вересня.

Нова соціальна аптека

Нещодавно в Первомайську, в одному з найвіддаленіших мікрорайонів міста «ПМК-226» відбулося відкриття нової соціальної аптеки. Мрія жителів утілилася в життя завдяки спільним зусиллям міського голови, депутатів та підприємців.

В урочистому заході відкриття взяли участь міський голова Л. Дромашко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по комунальній власності, земельних відносин та архітектурних питаннях С. Свідерко, депутати міської ради, підприємці, мешканці даного мікрорайону.

Одинадцятирічний призер

Днями в Херсоні пройшов десятий Всеукраїнський турнір пам’яті С. Філіповича з таїландського боксу і другий етап Кубка України. Участь брали спортсмени всіх рівнів та вікових категорій.
Змагалися на турнірі за олімпійською системою.

Друге місце у змаганнях посів первомайський боксер Богдан Шарай. Позаду себе він залишив більше десятка суперників. На турнір здібний юніор їздив разом із тренером, Володимиром Анатолійовичем Будним, кандидатом у майстри спорту з таїландського боксу. За словами тренера, спортсмен пройшов у фінал, але через травму бій зупинили. Хоча Богдан міг вибороти й перше місце: досвідчений, уже посідав достойні місця на подібних змаганнях. За словами тренера, хлопець спритний, слухняний на тренуваннях, кмітливий, активний, тому з нього і вийде хороший спортсмен.

Підготували Петро Ільїн та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ