Новини з регіонів. Веселинівський район

Новости

  4 Авг , 2011

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК ВЛАСНОРУЧ
 
Проблему облаштування дитячого майданчика взялися вирішувати активісти п’ятиповерхівки, що по вул. Набережній районного центру. Ідею подала голова нещодавно створеного об’єднання співвласників багатоповерхового будинку Р.В. Бесараб. Запропонувала на кошти членів ОСББ упорядкувати прибудинкову територію таким чином, аби діти могли погратися, а дорослі – відпочити.

Після виготовлення необхідних конструкцій найактивніші мешканці будинку взялися власноруч установлювати майданчик. Завдяки небайдужому ставленню до розпочатої справи та творчому підходу сімей Безденежних, Бесарабів, Л. Чалової, В. Білас, Т. Юсипенко, Ю. Вакар ще недавно забур’янена площа перетворилася на благоустроєну зону відпочинку з гойдалками, альтанкою, лавочками, цікавими квітковими композиціями. Активну участь у роботі брали й самі діти: А. Фортуна, В’ячеслав і Владислав Клямарі, С. Кучеренко, А. Суліма, О. Курсенко, Теодор і Тетяна Шеховцові. Допомогу надали і сторонні люди. Серед таких – Юрій і Тетяна Івашковські, підприємці О. Молдованенко, Ю. Ріпак.

Тепер гарно відпочити тут мають можливість не лише місцеві дітлахи, а й усі охочі. Проте добру справу ще не завершено. Селищна рада пообіцяла невдовзі завезти пісок і грунт. Тоді продовжиться робота з озеленення території та подальшого впорядкування.

Випадок, коли представники громади беруть ініціативу в свої руки, не поодинокий. Тішить те, що останнім часом люди, покладаючись на власні сили та можливості, не чекають сторонньої допомоги, а згуртовуються й утілюють заплановане в життя.

НЕ ПРОСТО ВЗЯЛИ УЧАСТЬ – ПЕРЕМОГЛИ
 
Нещодавно в Одесі пройшла Міжнародна олімпіада мистецтв. Подібний захід відбувся вперше в Україні.

Заявку до участі в такому грандіозному заході надали й учасники танцювального колективу «Прайд» Веселинівського районного Будинку культури (художній керівник – А. Броднікова). Всі організаторські функції взяла на себе хореограф БК Яна Купріянова. Сама ж поїздка та забезпечення проживання на час проведення конкурсів лягли на плечі незмінних і зацікавлених спонсорів – батьків учасників. Свій район в Одесі представляли хореограф Яна Купріянова, танцювальний дует Сергія Маркіна та Аліни Кочмар, Анастасія Тарасенко, Олена Зайцева, Ганна Ганчо, Яна Ставніченко та танцівник-соліст Анатолій Бродніков (хореограф – А. Броднікова).

Вся програма олімпіади була поділена на три крупних блоки: танець, вокал та декоративно-прикладне мистецтво. У нелегкій боротьбі веселинівським танцівникам удалося вибороти аж чотири перших місця у різних категоріях: хіп-хоп – мала група (дорослі), міні-продакшн – вільний стиль (дорослі), соло – вільний стиль (дорослі), соло – вільний стиль (юніори). Дует С. Маркіна та А. Кочмар, соліст А. Бродніков отримали медалі, кубки переможців дісталися колективу за хіп-хоп і міні-продакшн.

Такі здобутки дають право нашим танцівникам брати участь в олімпіаді з сучасних танців, що відбудеться у листопаді в Тернополі.

Підготували Анна НІКУЛІНА та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ