Новини з регіонів. Вознесенський район

Новости

  18 Авг , 2011

Естафета ефективної роботи

Про труднощі цьогорічної вступної кампанії до вищих навчальних закладів говорилося вже багато: на жаль, ціла низка українських вишів, як державних, так і недержавних, істотно не дорахувалися абітурієнтів. У Вознесенському коледжі Миколаївського державного аграрного університету зменшення охочих продовжити навчання теж на собі відчули, але помітно менше, ніж колеги з інших областей України, де кількість абітурієнтів у середньому впала на сорок відсотків.

Загалом до приймальної комісії надійшли 335 заяв від абітурієнтів при ліцензованому обсязі прийому у 225 осіб. Вознесенський коледж за підсумками роботи у 2009-2010 навчальних роках посів 21 місце серед 117 аграрних вищих навчальних закладів першого та другого рівнів акредитації.

Естафету ефективної роботи прийняла нещодавно Лариса Цимбалюк, яку в липні призначили директором коледжу. У найближчих планах коледжу – збільшення кількості спеціальностей, за якими у закладі готують спеціалістів. Так, уже наступного року відкриється факультет інформаційної діяльності підприємства. Змогли б у 2012 році юнаки та дівчати вчитись архітектурному проектуванню та внутрішньому інтер’єру, але виникли тимчасові труднощі з формуванням викладацького складу цієї дисціпліни.

 І ще одне нововведення: з цього року випускники коледжу зараховуються до Аграрного університету не на третій курс, як було раніше, а одразу на четвертий. Двадцять п’ять вихованців коледжу за спеціальністю «бухгалтерський облік» цьогоріч стали студентами МДАУ.
 
Підготували Петро Ільїн та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Комментарии:

  1. Кого мы обманываем:

    Если ЭТО медицинское страхование, то я Фидель Кастро. Петро Ільїн та Ірина КАЛІНІЧЕНКО – сообщите что за страховая компания, условия страхования, франшиза, исключение из страхового случая.Кто и как будет курировать застрахованое лицо при наступления страхового события?????????? Или честно напишите, что создаеться новая касса взаимопомощи.

Сообщение:

*

НОВОСТИ