Новини з регіонів. Вознесенський район

Новости

  11 Авг , 2011

Один подарунок – добре, а два – ще краще

Нещодавно Мартинівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала одразу два таких необхідних і довгоочікуваних подарунки: карету «швидкої допомоги» та новопризначеного молодого спеціаліста – лікаря загальної практики. Про це повідомляє газета «Вісті Вознесенщини».

Відтепер не тільки мартинівці, а й жителі Тімірязєвської та Новосілківської сільських рад Вознесенського району, які обслуговуються амбулаторією, мають можливість отримати кваліфіковану медичну допомогу за місцем проживання, не виїжджаючи до райцентру.
У ролі чарівників, які зробили все можливе, щоб утілити цей задум у життя, виступили депутати-регіонали на чолі з керівником депутатської фракції Володимиром Дятловим.

Від імені громади почесним гостям, без яких би ця подія не відбулася, подякували Прибужанівський сільський голова Костянтин Терещенко та голова Мартинівської Асоціації ОСББ «Вогник-2» Ольга Антошик. Обіцянку сумлінно працювати на благо людей дав і молодий лікар Іван Ласьків, який, до речі, приїхав до Мартинівки за направленням із Києва. У свою чергу О.А. Антошик пообіцяла забезпечити молодому фахівцеві комфортні умови для проживання. А голова райдержадміністрації Іван Бурдін вручив йому ключі від новенької «швидкої».

Підготували Анна НІКУЛІНА та Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ