Приватизація чи прихватизація?

Новости, Официально

  9 Авг , 2011

За результатами перевірки прокуратурою міста Миколаєва порушена кримінальна справа за фактом незаконної приватизації за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 233 Кримінального кодексу України («Незаконна приватизація державного, комунального майна»).

Під час перевірки в управлінні з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради прокуратура міста виявила факт незаконної приватизації у 2006 році спортивної бази Миколаївського футбольного клубу, розташованої по вул. Спортивній, 23 у м. Миколаєві.

Як повідомив прокурор міста Миколаєва Валерій Котков, зазначений об’єкт включений до переліку об’єктів групи «А», що приватизуються способом «викуп», хоча він підлягав приватизації за результатами конкурсу або грошового аукціону.

– Підставою для проведення приватизації способом «викуп» вказано здійснення орендарем невід’ємних поліпшень орендованого майна. При цьому у висновку експертної організації зазначено, що проведені ремонтно-будівельні роботи не є невід’ємними поліпшеннями, бо не призвели до покращення загального фізичного стану об’єкта оренди та, як наслідок, не підвищили його ринкову вартість, – зазначив В. Котков.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Сообщение:

*

НОВОСТИ