Привільне в очікуванні блакитного палива

Официально

  9 Авг , 2011

З питання газифікації села Привільне, що на Баштанщині, зараз ведуться переговори з компанією «Нафтогаз Україна». Про це під час зустрічі з мешканцями села повідомив депутат обласної ради, голова фракції Партії регіонів у обласній раді Микола Жук.

Газ у це село намагалися провести вже чотири рази, але жодна спроба успіхом не увінчалася. Люди вже втратили надію на те, що блакитний вогник колись запалає в їхніх будинках, хоча під час кожної зустрічі з представниками влади порушують питання газифікації.

Цією проблемою Микола Жук почав займатися ще на початку літа. Перша зустріч відбулася у присутності потенційного інвестора, який має успішний досвід газифікації в Жовтневому районі. Однак сьогодні до вирішення питання, каже Микола Жук, можна підключити національну компанію.

– Сьогодні ми переглядаємо проектно-кошторисну документацію, – сказав він жителям. – Привільне стоїть одним з перших на черзі на газифікацію. Якщо нам удасться домовитися з «Нафтогазом», то, можливо, ми встигнемо вже в цьому році розпочати роботи. А коли підведемо газопровід до села, то, як запевнив голова сільради, провести розвідний газопровід безпосередньо в кожен двір громада зможе своїми силами. Я більше схиляюся до того варіанту, щоб домовитися з «Нафтогазом України» і використовувати на будівництво підвідного газопроводу бюджетні гроші – щоб ви своїми коштами в будівництві участі не брали.

Як стало відомо вже після зустрічі з громадою, перегляд проектно-кошторисної документації необхідно закінчити в найкоротший термін, щоб уже цього тижня віддати її на експертизу. Тоді рішення національної компанії з приводу газифікації Привільного стане відомо вже в середині серпня.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ