Конча-Заспа, УТБ «Динамо», 25 градусів, 300 глядачів.

«Динамо-2»: Рудько, Бутенін, Новак, Макаренко, Суарес, Гріппа (Морозенко, 60), В. Коваль, (Фостяк, 65), Сухоцький, Адаменко (Сухомлинов, 81), Гемега (Прокіпчук, 82), Рижук.
МФК «Миколаїв»: Бобров, Маткевич, Войцеховський, Волков, Колодін (Зарічнюк, 46), Ліщук, Тарасенко (Литовченко, 46), Чаус (Папірович, 46), Бровкін, Ковальов (Гостєв, 67), Гудзикевич.
Гол: В. Коваль (22).

Гра другої динамівської команди в нинішньому сезоні не вражає, як, власне, і МФК «Миколаїв»: до зустрічі з нашими земляками підопічні Андрія Гусіна у свій актив спромоглися записати лише три очки, які отримали ще у стартовому турі. Втім, миколаївській команді і про такі здобутки залишається лише мріяти. Далі динамівці програли тричі поспіль, тому зайве й говорити, що їхня мотивація на гру з МФК «Миколаїв» знаходилась на досить високому рівні. Це київські футболісти і продемонстрували з перших хвилин зустрічі.

Ціково, що команди провели між собою у рамках чемпіонату України у першій лізі 24 зустрічі і рівно половину з них виграли динамівці. Доробок миколаївських футболістів набагато скромніший – п’ять перемог, причому жодного разу землякам не вдавалося здолати киян на їхньому полі. На жаль, не вдалося поліпшити невеселу статистику і в останньому турі.

Загалом можна констатувати, що гра проходила абсолютно під диктовку господарів, які небезпечні моменти почали створювати вже з перших хвилин матчу. Аби не впевнена гра у рамці воріт Дениса Боброва, рахунок міг би бути набагато більшим. А ось миколаївські футболісти, хоча й помітно старалися переломити перебіг подій на полі, нагод взяти ворота суперника мали не так уже й багато. У першому таймі можна відзначити момент, коли ледве не дотягнувся до м’яча Бровкін, який відгукнувся на передачу Гудзикевича. Та не придумав нічого кращого, як переправити м’яч у ворота суперника рукою, за що цілком заслужено отримав від арбітра жовту картку.

Не дуже зрозуміло, де головний тренер команд Руслан Забранський помітив у своїх вихованців володіння ініціативою у другому таймі, про що він розповів після матчу. Також наставник відзначив, що до команди влились три нові гравці і пообіцяв, що у серпневих матчах миколаївські футболісти обов’язково «розмочать» нуль у графі набраних очків.

Інші результати туру: «Севастополь» – «Енергетик» 2:1, «Геліос» – «Титан» 2:1, «Нива» – «Говерла-Закарпаття» 0:1, «Одеса» – «Арсенал» 1:0, «Металург» – «Нафтовик-Укрнафта» 2:1, «Буковина» – «Олімпік» 1:0, «Кримтеплиця» – «Сталь» 4:1.
У наступному турі, який відбудеться 20 серпня, МФК «Миколаїв» прийматеме ФК «Львів».