Розтягнули земельку

Новости

  8 Авг , 2011

КРУ в Миколаївській області в ході ревізії Новолазарівської сільської ради Казанківського району досліджено питання законності надання земельних ділянок резервного фонду територіальної громади Новолазарівської сільської ради у приватну власність за 1995-2001 роки.

Установлено, що сільськогосподарські угіддя, розташовані на території Новолазарівської сільської ради, на час їх паювання перебували у користуванні КСП «Перемога», яким Державний акт на право колективної власності на землю було зареєстровано в Новолазарівській сільській раді за №14 від 01.08.97. Сільськогосподарським підприємством до Державного акта було надано список громадян, котрі були його членами та мали право на паювання землі.

Наразі проведеними ревізійними діями виявлено, що в порушення законодавства та нормативно-правових актів України про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям, до вказаного списку включили 14 громадян, які на час паювання землі не були членами КСП.

Зокрема четверо громадян узагалі не перебували у трудових відносинах з цим підприємством та його попередником – радгоспом «Перемога», а 10 – на цей час померли. Унаслідок указаного 14 фізичним особам було незаконно виділено у приватну власність 132,6 умовного кадастрового гектара землі на суму 1769 тис. гривень. Матеріали ревізії направлені до прокуратури Казанківського району.

Прес-служба КРУ в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ