«Важкі» умови й «шкідливі»

Новости

  8 Авг , 2011

КРУ в Миколаївській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Первомайської міської ради «Первомайський міський водоканал» за 2009-2010 роки та завершений звітний період 2011 року.
За результатами ревізії встановлено фінансових порушень на загальну суму 5204,3 тис. грн.

Зокрема порушення законодавства з оплати праці призвели до недоотримання працівниками підприємства доходів на суму 218,8 тис. грн. унаслідок нарахування заробітної плати за заниженими посадовими окладами. А встановлення доплат окремій категорії працівників за роботу у важких і особливо шкідливих умовах праці без атестації їх робочих місць призвели до незаконних витрат на заробітну плату та нарахування страхових внесків до соціальних фондів у сумі майже 630 тис. грн.

Проведення фактичних витрат на придбання матеріалів у сумах понад передбачені фінансовими планами спричинили втрати підприємства в розмірі 251,0 тис. грн.
Порушення вимог законодавства з бухгалтерського обліку підприємством мали наслідком заниження в обліку вартості активів на загальну суму 4044,9 тис. грн.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат фінансових ресурсів та усунення порушень на суму 4953,3 тис. грн.
За порушення порядку ведення бухгалтерського обліку чотирьох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. До підприємства направлено вимогу щодо повного усунення виявлених порушень.
Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба КРУ в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ