Воно уже й не смішно…

Новости, Спорт

  9 Авг , 2011

МФК «Миколаїв» – «Нива» (Вінниця) 0:1
6 липня. Центральний міський стадіон. 26 градусів. 5100 глядачів.

МФК «Миколаїв»: Бобров, Камерцель (Головко, 76), Войцеховський, Волков, Колодін, Іванов (Гостєв, 46), Тарасенко (Зарічнюк, 46), Полтавець, Бездольний (Дністрян, 57), Ковальов, Папірович.
«Нива»: Гайдаржи, Гетьман, Гергелюк, Новицький, Немчанінов (Доценко, 54), Найко, Герасимець (Мартинов, 61), Шибко (Ярмолюк, 74), Бувтрук (Миколайчук, 33), Варченко, Белмохтар.

Гол: Мартинов (66).
Точно як у старому анекдоті – уже й не смішно: чотири гри – чотири поразки. Причому три з них трапилися у рідних стінах. Початок, без перебільшення, – гнітючий…

Чи варто зараз говорити про перспективи перебування МФК «Миколаїв» серед колективів першого дивізіону? Звичайно, варто. З іншого боку, чотири тури – це тільки початок чемпіонату. Прикро, що у графі набраних очків у миколаївської команди, як і раніше, нуль. Але потрібно зібратись, не впадати у відчай. Зрештою, це вже проблеми психології, про яку розповідав перед початком першості головний тренер команди Руслан Забранський.

Є ще один негативний нюанс. Складається враження, що наші футболісти з кожною грою віддаляються від піку оптимальної форми, а не навпаки, як це повинно бути. Власне, вінницька команда переграла МФК «Миколаїв» за всіма показниками.

– Це була найгірша гра нашої команди у цьому сезоні, – зауважив під час післяматчової прес-конференції наставник господарів. – Тренерський штаб сподівався, що будемо додавати від гри до гри, але, видно, гравці, виборовши путівку до першої ліги, заспокоїлись. А можливо, що окремі виконавці більше не відповідають високому рівню змагань.

Також Руслан Забранський повідомив, що одразу після закінчення гри у почесного президента МФК «Миколаїв» Анатолія Валєєва відбулася не дуже приємна розмова з тренерами команди. Тренерському штабу запропоновано у стислі терміни виправити ситуацію, підготувати на відрахування список футболістів, які не змогли себе проявити у проведених зустрічах.

З тією ж таки метою негайної стабілізації у розташування клубу прибули чотири гравці – захисник, півзахисник та два форварди, які мають досвід виступів у прем’єр-лізі. Що ж, побачимо, які наслідки дадуть такі екстренні заходи.
Щодо самої гри, то, напевне, найяскравіше про неї говорить той факт, що я вже й не пам’ятаю, коли востаннє чув на стадіоні образливі вигуки на адресу рідної команди на кшталт «Ганьба!».

А вінничани перемогли заслужено: більше били по воротах, більше намагалися йти до чужого штрафного майданчика, словом, більше хотіли перемогти. А от на таку беззубу гру миколаївських футболістів, за словами головного тренера «Ниви» Олега Федорчука, не очікували.
– Тому результат закономірний, – підбив підсумок наставник гостей.

Інші результати туру: «Енергетик» – «Кримтеплиця» 0:2, «Зірка» – «Динамо-2» 3:2, «Арсенал» – «Львів» 2:0, «Нафтовик-Укрнафта» – «Одеса» 3:1, «Олімпік» – «Металург» 1:2, «Сталь» – «Буковина» 2:2, «Титан» – «Севастополь» 0:2, «Говерла-Закарпаття» – «Геліос» 2:0.
Наступну гру наші земляки проведуть 13 серпня у Києві проти «Динамо-2».

Петро ІЛЬЇН

Сообщение:

*

НОВОСТИ