Вступив у змову із засудженим…

Новости, Официально

  27 Авг , 2011

Вироком Казанківського районного суду Миколаївської області засуджено молодшого інспектора відділу нагляду та безпеки Казанківської виправної колонії №93 Державного департаменту України з питань виконання покарань у Миколаївській області З., якого визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 364 Кримінального кодексу України («Незаконне виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів у місцях позбавлення волі», «Зловживання владою або службовим становищем працівником правоохоронного органу»).

Як повідомив Миколаївський прокурор з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах Руслан Данилюк, досудовим слідством установлено, що в листопаді 2010 року З., займаючи посаду молодшого інспектора відділу нагляду та безпеки Казанківської виправної колонії №93, перебуваючи на службі, зловживаючи службовим становищем і використовуючи його, умисно, всупереч інтересам служби, з корисливих мотивів вступив у позаслужбові стосунки із засудженим Б.

Останній повідомив інспектору, що в нього вдома на зберіганні знаходиться конопля, і попросив принести йому наркотичний засіб для особистого вживання за матеріальну винагороду в сумі 200 грн.
Грубо порушуючи вимоги кримінально-виконавчого законодавства України, молодший інспектор погодився на цю пропозицію та пообіцяв принести наркотичний засіб на територію виправної колонії, яка охороняється.

На початку грудня минулого року молодший інспектор відділу нагляду та безпеки З. при проходженні через контрольно-пропускний пункт був запрошений адміністрацією колонії для проведення особистого догляду, в ході якого він добровільно видав пакет із коноплею.

Вироком Казанківського районного суду Миколаївської області З. визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 364 КК України. Йому призначено покарання у вигляді двох із половиною років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади інспекторів виправних колоній Державного департаменту України з питань виконання покарань строком на два роки з конфіскацією всього його приватного майна.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Сообщение:

*

НОВОСТИ