Ювілей України

Новости, Репортер

  27 Авг , 2011

Для всіх нас 24 серпня стало днем, який втілив багатовікове бажання українського народу здобути незалежну державу. Цього року виповнилося рівно двадцять років з того моменту, як було проголошено суверенітет. Тож не дивно, що цьогорічне свято українці відзначили з розмахом.

Миколаїв, 24 серпня. Святкова програма розпочалася о восьмій ранку на стадіоні «Юність», де пройшов уже традиційний ярмарок, який зібрав сільгосптоваровиробників з усіх районів області. Протягом декількох годин усі охочі могли придбати високоякісну продукцію за цінами нижче за ринкові.

Далі традиційно до пам’ятників видатних постатей України поклали квіти. Це – Тарас Шевченко, В’ячеслав Чорновіл, Микола Аркас та герої-десантники, які входили до складу загону Костянтина Ольшанського: ці імена багато значать для кожного жителя обласного центру.

Далі у сесійній залі відбулося урочисте підбиття підсумків обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур у 2011 році. Відкриваючи цей захід, голова облдержадміністрації Микола Круглов подякував аграріям області за їх працю, яка дозволила цього року зібрати доволі хороший урожай – 2,188 мільйона тонн ранніх зернових, що на 150 тисяч тонн більше, ніж минулого року.

Крім привітань, згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації було вручено нагороди кращим районам області, які посіли перші місця в конкурсі на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур у 2011 році. У когорті кращих – Первомайський, Снігурівський та Вознесенський райони.

Одразу ж після завершення цього заходу в Обласному Палаці культури відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Державного прапора України та 20-ї річниці Незалежності України.

Як зазначив у своїй промові голова обласної державної адміністрації Микола Круглов, за ці двадцять років Україна і Миколаївщина пережили багато випробувань. За словами губернатора, подолання цих перешкод в умовах переходу від планової до ринкової економіки далися важкою ціною. Проте сьогодні і держава, і область оговтались від кризи та почали спокійно розвиватися.

Велика заслуга у цьому належить удалим діям влади по реформуванню економіки. Але неможливо собі уявити, що сталося б із державою і областю, якби не роботящі люди, які, попри все, докладали максимум зусиль для розбудови незалежної України.

Подякувавши жителям Миколаївщини за їхній внесок у загальну справу, Микола Петрович вручив державні нагороди та подяки обласної державної адміністрації.

Так, відповідно до Указу Президента України, за значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету, заслуги у державотворчій, соціально-економічній, науково-технічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне та бездоганне служіння українському народові орденом княгині Ольги ІІІ ступеню нагороджено начальника контрольно-ревізійного управління в Миколаївській області Олександру Кривду, медаллю «За працю і звитягу» – Федора Марка, який працює докером-механізатором товариства «Європейська транспортна стивідорна компанія» (м. Миколаїв).

А голова обласної ради Ігор Дятлов зазначив, що за останні десять років обласний бюджет збільшився майже в десять разів, а основну частину фінансового ресурсу депутатський корпус обласної ради спрямовує саме на розвиток села, адже без його відродження неможливо уявити нашу державу.


На цьому святкування не завершилося: весь день у Миколаєві відбувалися розважальні заходи, а ввечері на центральній площі міста розпочалась концертна програма, яка була організована за підтримки голови облдержадміністрації М. Круглова та голови обласної ради І. Дятлова. Спочатку на сцену підіймались рок-гурти, естрадні виконавці з області, колективи та виконавці Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії, Обласного Палацу культури та обласної філармонії, а згодом глядачів своїми виступами радували учасники української «Фабрики зірок-3»: брати Борисенки, Дмитро Каднай, Сабріна, Коля Серга.

Завершувалося святкування виступами справжніх зірок українського та російського шоу-бізнеса: з Москви привітати миколаївців приїхав репер Тіматі, а з Києва – народна улюблениця Вєрка Сердючка. Останнім акордом дня став грандіозний святковий феєрверк.

Дмитро ШВАРЦ
Фото Дмитра ЛАСКІНА

НА ЗНІМКАХ: Микола Круглов (праворуч) і директор ТОВ ім. Мічуріна Братського району О.В. Бачин; Ігор Дятлов під час святкового концерту; обласні урочисті збори; делегація Первомайщини на чолі з головою РДА Б.О. Демченком; дари Єланеччини (у вишиванці – голова РДА А.В. Добровольський); гуляє-вирує ярмарок; україночка; покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.

Про інші святкові заходи – далі

Сообщение:

*

НОВОСТИ