Зарплата і… розплата

Новости, Официально

  9 Авг , 2011

Відповідно до ст. 43 Конституції України право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.
Захист прав громадян на своєчасне отримання заробітної плати здійснюється органами прокуратури на всіх стадіях, у тому числі і при виконанні судових рішень та є одним із пріоритетних напрямків роботи.

Так, за інформацією старшого помічника прокурора області з питань захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Володимира Верцюха, завдяки належній взаємодії органів прокуратури та державної виконавчої служби у поточному році виконано судових рішень, постановлених за позовами прокурорів в інтересах громадян, на загальну суму понад 7 млн. грн., що становить майже 90% від присуджених до стягнення сум.

– У поточному році судом задоволено 221 заяву Вознесенського міжрайонного прокурора про видачу судових наказів щодо стягнення з ВАТ «Вознесенський сиркомбінат» заборгованості з виплати заробітної плати в сумі 632 тис. грн., яку відділом державної виконавчої служби Вознесенського міськрайонного управління юстиції реально стягнуто з боржника, та на сьогодні кошти перераховуються працівникам товариства, – підкреслив Володимир Верцюх.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Сообщение:

*

НОВОСТИ