Білоруські трактори з українським «слідом»

Новости, Экономика

  20 Сен , 2011

До виробництва популярних білоруських тракторів марки МТЗ мають відношення не лише працівники Мінського тракторного заводу, а й їхні колеги з Новоодещини. Ідея створення спільного білорусько-українського підприємства виникла ще 2007 року, а вже перший трактор Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «МТЗ Бєларус-Україна» був зібраний нашими земляками у с. Костянтинівці в березні 2011 року.

З тих пір підприємство зі збирання та реалізації сільськогосподарської техніки невпинно нарощує свій промисловий потенціал, удосконалює асортимент та якість продукції. Наразі товариство вийшло на проектну потужність у 250 тракторів на місяць, а крім трактора «Бєларус-82.1», збираються моделі «Бєларус-892», «Бєларус-920», «Бєларус-1221.2», «Бєларус-320» (на мини-снимке), «Бєларус-3022 ДЦ.1». До речі, технологія збирання останньої моделі відрізняється від процесу виробництва традиційних моделей тракторів «Бєларус». Через надвеликі розміри та потужність цей трактор збирають на стаціонарних гідравлічних стапелях із застосуванням підйомно-транспортного обладнання.

Новим етапом розвитку спільного підприємства стало налагодження випуску зернозбиральних комбайнів «Полісся». Перші подібні агрегати залишили заводські цехи близько місяця тому.

Варто зауважити, що контроль якості складання тракторів протягом усього технологічного циклу здійснюється контролерами відділу технічного контролю та спеціалістами Мінського тракторного заводу. Про те, що співвідношення ціни та якості на продукцію товариства є оптимальним, свідчить і той факт, що її реалізація зростає місяць у місяць, а в квітні цього року з конвеєра зійшов уже п’ятитисячний за ліком трактор.

На виробництві постійно задіяні 90 працівників. Для них створені гідні умови праці – крім достойної заробітної плати, тракторобудівники забезпечені гарячим харчуванням, їх підвозять до місця роботи.

Підготував Андрій ТЮРІН

Комментарии:

  1. Іван:

    Добрий день! Мене звати Іван. Скажіть, будь ласка, чи можна якось потрапити до вас на практику на 2 дні по складані ВОМ і його регуліровці.Дуже дякую!Чекаю на відповідь!

Сообщение:

*

НОВОСТИ