Час до президії ще є

Новости, Официально

  17 Сен , 2011

У четвер, 15 вересня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики під головуванням заступника голови комісії Олександра ГОЛОДНИЦЬКОГО. Також у роботі засідання взяв участь і перший заступник голови обласної ради Володимир ПАЩЕНКО.

По питанню про встановлення та зміну меж населеного пункту Коблеве Березанського району доповіла перший заступник начальника головного управління Держкомзему в Миколаївській області Катерина Василюк. Вона повідомила, що до меж цього населеного пункту планується включити територію загальною площею 1235,5 га. Проект змін було погоджено відповідно до чинного законодавства, попередньо розглянуто профільною комісією. За словами Коблівського сільського голови Володимира Панича, завдяки цим змінам меж бюджет сільської ради збільшиться приблизно в півтора разу. Буде переглянуто й розмір орендної плати за землю. На сьогодні нормативна грошова оцінка земель рекреаційного призначення не визначена. У результаті інвентаризації власники та користувачі земельних ділянок визначать її, що дасть змогу збільшити суму надходжень до бюджету сільської ради.

Обговоривши дане питання, депутати підтримали проект рішення та запропонували винести його на сесію.

Розглянули депутати й питання про припинення юридичної особи – обласного комунального підприємства «Фармацевтична фабрика». Начальник управління з питань майна та комунальної власності облдержадміністрації Андрій Налімов доповів, що 7 липня поточного року був підписаний договір про купівлю фабрики. Згідно з цим документом усі активи та пасиви підприємства переходять до покупця – ВАТ «Провізор», зареєстрованого в Павлограді. Назву колишньої фармацевтичної фабрики планується ліквідувати. Загальна сума покупки становить приблизно 5 млн. грн., із них 2 млн. 900 тис. грн. отримає громада області. Депутати поцікавилися наявністю попереднього висновку юрисконсульта з приводу правомірності та доцільності договору купівлі-продажу майна. Оскільки виявилося, що такого документа немає, депутати рекомендували підготувати його до засідання президії обласної ради.

Враховуючи вищезазначене, депутати запропонували винести це питання на розгляд профільної комісії. Якщо ж проблема, пов’язана з погашенням заборгованості по виплаті заробітної плати колишнім працівникам підприємства, не буде вирішена найближчим часом, то питання про припинення юридичної особи – КП «Фармацевтична фабрика» взагалі не виноситиметься на розгляд сесії.

Також до уваги депутатів була представлена інформація управління освіти і науки ОДА щодо реорганізації загальноосвітніх спеціальних навчальних закладів Миколаївської обласної ради, а саме об’єднання першого та шостого інтернатів. Заступник начальника вищезазначеного управління Світлана Літвін наголосила, що наразі всі викладачі та вихователі, а також вихованці першого інтернату (окрім чотирьох) були переведені до інтернату №6. Для них створено належні санітарно-гігієнічні та побутові умови. Кожного ранку спеціальний транспорт доставляє дітей, а також осіб, що їх супроводжують, до навчального закладу та щовечора розвозить їх по домівках. Після реорганізації не зазнала змін і позашкільна робота.

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ