Далі справа за сесією

Официально

  22 Сен , 2011

Вчора відбулося засідання президії обласної ради, на якому було остаточно визначено коло питань, що пропонується до сесійного розгляду. І далеко не завжди голова обласної ради Ігор Дятлов (на 1-му знімку) міг подякувати доповідальникам словами «Зустрінемось на сесії» – окремі порушені проблеми потребують подальшого доопрацювання.

Приміром, не йтиметься на майбутній сесії обласної ради про припинення юридичної особи, комунального підприємства «Фармацевтична фабрика». Як стало зрозумілим зі слів начальника управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації Андрія Налімова, нові власники підприємства на сьогодні не виконали у повному обсязі ті домовленості, завдяки яким і став можливим продаж фабрики.

Також члени президії вирішили не рекомендувати до розгляду питання щодо виставлення на аукціон спеціального дозволу на користування родовищем підземних мінерально-столових вод у Кривому Озері. А ось пропозицію провідного геолога Південно-Української гідрогеологічної експедиції Романа Слиша не виносити остаточний вердикт щодо порушення обов’язків користувача надр ТОВ «Новоодеський будресурс» депутати не підтримали: від 2007 року, коли була видана ліцензія, часу для реалізації бізнес-проекту сплинуло достатньо. І якщо підприємство не працює, то це, за великим рахунком, проблеми самого підприємства.

Дещо анекдотично виглядає ситуація із запропонованим до сесійного розгляду блоком питань, які представив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Мельніченко. Переважно вони стосуються змін у статутах шкіл-інтернатів, але рясніють орфографічними та пунктуаційними помилками.

– Я розумію, коли бачу елементарні граматичні помилки в офіційних документах, які надають, приміром, працівники житлово-комунального господарства, – зауважив голова обласної ради Ігор Дятлов. – Хай вони мені вибачають. Але ж управління освіти і науки… Від кого ж тоді вимагати грамотність?

Ще члени президії відзначили, що далеко не всі зауваження та пропозиції постійних депутатських комісій знайшли відображення у презентованих Валерієм Мельніченком питаннях. Насамперед це стосується проекту обласної Програми розвитку професійно-технічної освіти Миколаївщини на 2011-2015 роки.

Петро ІЛЬЇН
Фото Віктора ЩЕРБИНИ

НА 2-му ЗНІМКУ: члени президії обласної ради.

Сообщение:

*

НОВОСТИ